ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Михайлюк А.В.
Асистент 1 Зоренко Ю.В.
Асистент 2 Левченко М.М.
4-ий арбітр Зайцев А.С.
2 ТУР
31.07.2021 17:00
"Авангард" м. Краматорськ
Гляд.
500
Темп.
33 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Гордієнко О.В.
Краматорськ
“Краматорськ”
2:0
(1:0)
Кремінь
“Кремінь”
“Краматорськ”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
45’
Картинка
55’
Картинка
61’
Картинка
62’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
62’
Картинка
69’
Картинка
74’
Картинка
79’
Картинка
90’
“Краматорськ” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
33 Артем Поспєлов Поспєлов Артем Старченко Денис Денис Старченко 23
5 Кирило Прокопчук Прокопчук Кирило Бєлоусов Денис Денис Бєлоусов 47
6 Вадим Вітенчук Вітенчук Вадим (К) Курелєх Валерій Валерій Курелєх 17
7 Марат Даудов Даудов Марат Картинка 55’ Картинка 57’ Сидоренко Данило Данило Сидоренко 14
8 Руслан Зубков Зубков Руслан (К) Картинка 38’ Картинка 62’ Картинка 94’ Пилипенко Віктор Віктор Пилипенко 4
9 Максим Єрмоленко Єрмоленко Максим Картинка 79’ Бичков Богдан Богдан Бичков 2
14 Денис Підручний Підручний Денис Панчишин Орест Орест Панчишин 6
22 Павло Мягков Мягков Павло Картинка 90’ Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 24
43 Олександр Сухаров Сухаров Олександр Картинка 45’ Картинка 62’ Авер'янов Максим Максим Авер'янов 22
77 Павло Похитайло Похитайло Павло Картинка 40’ Картинка 61’ Картинка 74’ Мурашов Євген Євген Мурашов 7
88 Володимир Коробка Коробка Володимир Картинка 69’ Картинка 83’ Галата Денис Денис Галата 20
12 Микита Якубенко Якубенко Микита Мирний Віталій Віталій Мирний 77
4 Максим Агапов Агапов Максим Картинка 57’ Головко Олександр Олександр Головко 15
10 Євген Трояновський Трояновський Євген Картинка 61’ Картинка 90’ Молько Владислав Владислав Молько 19
13 Артем Козлов Козлов Артем Картинка 62’ Картинка 69’ Навроцький Максим Максим Навроцький 9
15 Данило Сафонов Сафонов Данило Алізаде Тугай Тугай Алізаде 88
17 Єгор Гунічев Гунічев Єгор Картинка 74’ Білоус Сергій Сергій Білоус 10
19 Нікіта Куканов Куканов Нікіта Картинка 79’ Галоян Сімон Сімон Галоян 11
30 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 55’ Картинка 67’
38 Павло Шушко Шушко Павло
45 Денис Ндукве Ндукве Денис Картинка 83’
98 Олексій Геловані Геловані Олексій
Головний тренер: Головний тренер:
Городов Олексій Анатолійович Столовицький Ігор Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору