ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Салаш І.І.
Асистент 1 Дрикін В.Ю.
Асистент 2 Приймачук А.Г.
4-ий арбітр Лапко С.Р.
2 ТУР
31.07.2021 18:00
"Україна" м. Львів
Гляд.
5200
Темп.
25 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Буковецький Р.Й.
Карпати Львів
“Карпати Львів”
3:0
(1:0)
Рубікон
“Рубікон”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Карпати Львів”
“Рубікон”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
46’
Картинка
53’
Картинка
55’
Картинка
63’
Картинка
70’
Картинка
78’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
57’
Картинка
67’
Картинка
72’(2)
“Карпати Львів” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
38 Іван Сілецький Сілецький Іван Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
20 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 42’ Картинка 83’ (К) Марченко Олександр Олександр Марченко 8
3 Сергій Сімінін Сімінін Сергій Грабовський Руслан Руслан Грабовський 4
5 Іван Лобай Лобай Іван Махонін Артем Артем Махонін 3
21 Олександр Дударенко Дударенко Олександр Картинка 5’ Картинка 46’ Картинка 70’ Картинка 72’ Мохначук Дмитро Дмитро Мохначук 99
90 Володимир Заставний Заставний Володимир Картинка 63’ Картинка 72’(2) Шишкін Сергій Сергій Шишкін 11
7 Андрій Ткачук Ткачук Андрій Зоренко Владислав Владислав Зоренко 97
8 Амбросій Чачуа Чачуа Амбросій Уманець Артем Артем Уманець 20
9 Денис Кожанов Кожанов Денис (К) Картинка 46’ Громенко Владислав Владислав Громенко 77
11 Ігор Богач Богач Ігор Картинка 55’ Картинка 57’ Голуб Денис Денис Голуб 26
99 Євген Буднік Буднік Євген Картинка 53’ Картинка 78’ Картинка 67’ Бороденко Дмитро Дмитро Бороденко 88
26 Остап Вульчин Вульчин Остап Ферт Денис Денис Ферт 31
15 Олександр Маткобожик Маткобожик Олександр Картинка 83’ Картинка 72’(2) Близно Олег Олег Близно 19
18 Ілля Повалій Повалій Ілля Картинка 70’ Картинка 72’ Давиденко Даніїл Даніїл Давиденко 5
77 Денис Галенков Галенков Денис Картинка 63’ Картинка 46’ Могіль Євгеній Євгеній Могіль 94
47 Нікіта Чіпак Чіпак Нікіта Картинка 57’ Комісар Микита Микита Комісар 10
74 Максим Гуменюк Гуменюк Максим Картинка 55’ Картинка 67’ Шутенко Вадим Вадим Шутенко 74
10 Олександр Єрмаченко Єрмаченко Олександр Картинка 78’
Головний тренер: Головний тренер:
Тлумак Андрій Богданович Курята Віктор Валерійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору