ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пономаренко М.О.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Степаненко О.В.
4-ий арбітр Кєскюла Д.А.
2 ТУР
31.07.2021 17:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
200
Темп.
33 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Возняк С.І.
Перемога
“Перемога”
0:1
(0:1)
Полтава
“Полтава”
“Перемога”
“Полтава”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
17’
Картинка
32’
53’(2)
Картинка
75’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
54’
Картинка
80’
Картинка
90’(2)
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім Вічний Ян Ян Вічний 71
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Бужин Микола Микола Бужин 19
77 Герасіме Резесідзе Резесідзе Герасіме Томенко Олександр Олександр Томенко 94
29 Богдан Литвяк Литвяк Богдан Таранушич Вадим Вадим Таранушич 17
3 Андрій Слінкін Слінкін Андрій Савенков Андрій Андрій Савенков 12
6 Владислав Краєв Краєв Владислав Картинка 17’ Копитов Дмитро Дмитро Копитов 70
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 75’ Картинка 54’ Картинка 86’ Даниленко Владислав Владислав Даниленко 15
88 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 53’ Картинка 90’ Картинка 90+3’ Яременко Антон Антон Яременко 22
7 Артем Радченко Радченко Артем (К) Картинка 32’ (К) Щербак Дмитро Дмитро Щербак 9
10 Антон Кіча Кіча Антон Картинка 79’ Картинка 83’ Картинка 80’ Картинка 90’(2) Горжуй Максим Максим Горжуй 11
9 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 53’(2) Картинка 46’ Руденко Денис Денис Руденко 14
69 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Попов Олександр Олександр Попов 1
17 Джаба Фхакадзе Фхакадзе Джаба Картинка 53’(2) Зоря Роман Роман Зоря 23
39 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 90’(2) Куімов Дмитро Дмитро Куімов 33
11 Данііл Шмельов Шмельов Данііл Картинка 75’ Абазов Беслан Беслан Абазов 7
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Картинка 46’ Стрельцов Євген Євген Стрельцов 10
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Картинка 86’ Пономаренко Олександр Олександр Пономаренко 6
25 Микола Ляшенко Ляшенко Микола Картинка 53’ Картинка 90’ Підлепич Вадим Вадим Підлепич 5
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита
99 Родіон Сердюк Сердюк Родіон
32 БрайтДжон Есьен Есьен БрайтДжон Картинка 83’
1 Максим Луговський Луговський Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору