ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Садовий О.В.
Асистент 1 Резніченко О.В.
Асистент 2 Подвальний Д.О.
4-ий арбітр Очкуренко А.О.
2 ТУР
31.07.2021 18:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
300
Темп.
29 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Карпина І.В.
Скорук
“Скорук”
0:2
(0:1)
Балкани
“Балкани”
“Скорук”
“Балкани”
transparent
7’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
3’
46’(2)
Картинка
57’
Картинка
67’
Картинка
82’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
64’
Картинка
71’
Картинка
75’
Картинка
86’
Картинка
90’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Балкани”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Герич Роман Роман Герич 1
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир (К) Картинка 86’ Юречко Ігор Ігор Юречко 17
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі Картинка 7’ Новіков Сергій Сергій Новіков 80
18 Владислав Веремєєв Веремєєв Владислав Картинка 46’ Салюк Володимир Володимир Салюк 79
7 Ярослав Щербина Щербина Ярослав Картинка 82’ Картинка 69’ Вдовиченко Максим Максим Вдовиченко 13
4 Дмитро Волков Волков Дмитро Серденюк Віктор Віктор Серденюк 88
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 67’ Тітаєвський Микита Микита Тітаєвський 22
17 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 46’(2) Картинка 64’ Тропанець Василь Василь Тропанець 7
13 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 75’ Іванченко Руслан Руслан Іванченко 77
99 Микита Жуков Жуков Микита Картинка 57’ Картинка 3’ Картинка 71’ Болокан Дмитро Дмитро Болокан 20
10 Антон Шарко Шарко Антон Картинка 90’ (К) Прийомов Володимир Володимир Прийомов 9
31 Андрій Бобровський Бобровський Андрій Білоусов Михайло Михайло Білоусов 71
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Картинка 71’ Андріца Артем Артем Андріца 27
44 Станіслав Бацман Бацман Станіслав Ільницький Олександр Олександр Ільницький 89
5 Тарас Гевлич Гевлич Тарас Картинка 64’ Златов Вадим Вадим Златов 33
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Картинка 46’ Картинка 90’ Пєнов Дем'ян Дем'ян Пєнов 10
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 57’ Лукаш Сергій Сергій Лукаш 12
11 Артем Перебора Перебора Артем Картинка 46’(2)
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 67’ Картинка 90’
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав
45 Назарій Шевченко Шевченко Назарій Картинка 82’
22 Ігор Катеруша Катеруша Ігор
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Колчін Денис Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору