ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Коваленко А.А.
Асистент 1 Трехліб Я.М.
Асистент 2 Жарий В.В.
4-ий арбітр Назаров Є.Є.
2 ТУР
01.08.2021 18:45
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
26668
Темп.
27 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Якименко О.В.
Металіст
“Металіст”
3:1
(1:0)
Ужгород
“Ужгород”
“Металіст”
“Ужгород”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
27’
Картинка
45+1’
46’(2)
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
82’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
77’
Картинка
79’
Картинка
86’
“Металіст” СКЛАДИ КОМАНД “Ужгород”
1 Данило Каневцев Каневцев Данило Ющишин Вадим Вадим Ющишин 1
34 Володимир Танчик Танчик Володимир Шкіндер Владислав Владислав Шкіндер 23
2 Олександр Мизюк Мизюк Олександр Картинка 62’ Картинка 27’ Допілка Олег Олег Допілка 3
24 Віталій Федорів Федорів Віталій Картинка 45+1’(аг) Картинка 86’ Сартіна Дмитро Дмитро Сартіна 69
22 Сергій Люлька Люлька Сергій Савошко Олександр Олександр Савошко 21
6 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 65’ Федак Стефан Стефан Федак 13
12 Євген Підлепенець Підлепенець Євген Картинка 58’ Картинка 69’ Вискребенцев Андрій Андрій Вискребенцев 6
14 Антон Поступаленко Поступаленко Антон Картинка 46’ Ряшко Віктор Віктор Ряшко 7
94 Хосе Браян Ріаскос Валенсія Ріаскос Валенсія Хосе Браян Картинка 90’ Картинка 67’ (К) Пуканич Адріан Адріан Пуканич 15
10 Седдік Фарес Балулі Балулі Седдік Фарес Картинка 82’ Пиняшко Василь Василь Пиняшко 20
86 Руслан Фомін Фомін Руслан (К) Картинка 46’(2) Картинка 50’ Тищук Павло Павло Тищук 10
23 Олександр Рибка Рибка Олександр Славік Юрій Юрій Славік 12
88 Євгеній Рязанцев Рязанцев Євгеній Картинка 90’ Картинка 67’ Дуран Володимир Володимир Дуран 8
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард Картинка 69’ Чонка Юрій Юрій Чонка 9
27 Володимир Шопін Шопін Володимир Картинка 46’ Картинка 86’ Ференцик Вадим Вадим Ференцик 19
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 82’ Картинка 50’ Картинка 77’ Картинка 79’ Хомченко Віктор Віктор Хомченко 99
44 Євген Банада Банада Євген Картинка 46’(2) Картинка 27’ Мердєєв Вадим Вадим Мердєєв 11
7 Владислав Нехтій Нехтій Владислав Січ Олексій Олексій Січ 17
9 Жонатан Олівейра да Сілва Олівейра да Сілва Жонатан Картинка 58’ Картинка 90’
Головний тренер: Головний тренер:
Кучер Олександр Миколайович Іваниця Михайло Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору