ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Афанасьєв О.О.
Асистент 1 Бахметьєв А.І.
Асистент 2 Хімич Б.І.
4-ий арбітр Ченгар О.С.
3 ТУР
07.08.2021 17:00
"Західний" м. Маріуполь
Гляд.
450
Темп.
28 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Беженар П.В.
Яруд
“Яруд”
1:2
(1:1)
Перемога
“Перемога”
“Яруд”
“Перемога”
transparent
transparent
transparent
transparent
17’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
36’
46’
Картинка
47’
Картинка
61’
Картинка
75’
Картинка
85’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
60’
Картинка
64’
Картинка
73’
Картинка
78’
Картинка
80’
Картинка
90’
“Яруд” СКЛАДИ КОМАНД “Перемога”
98 Олег Карнаух Карнаух Олег (К) Суаіб Ібрагім Ібрагім Суаіб 12
23 Владислав Таранда Таранда Владислав Велєв Вячеслав Вячеслав Велєв 19
18 Данило Бібік Бібік Данило Картинка 86’ Резесідзе Герасіме Герасіме Резесідзе 77
11 Ігор Тищенко Тищенко Ігор Картинка 17’ Яременко Юрій Юрій Яременко 39
2 Андрій Запорощенко Запорощенко Андрій Цопа Андрій Андрій Цопа 8
17 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило (К) Картинка 85’ Картинка 46’(2) Павлюк Кирило Кирило Павлюк 23
7 Єгор Корицький Корицький Єгор Краєв Владислав Владислав Краєв 6
5 Єгор Булгаков Булгаков Єгор Картинка 44’ Картинка 60’ Картинка 64’ Ляшенко Микола Микола Ляшенко 25
10 Гліб Літюк Літюк Гліб Картинка 75’ Радченко Артем Артем Радченко 7
15 Ігор Биковський Биковський Ігор Картинка 46’ Картинка 73’ Фхакадзе Джаба Джаба Фхакадзе 17
6 Данило Літовченко Літовченко Данило Картинка 47’ Картинка 61’ Картинка 36’ Картинка 80’ Картинка 87’ Картинка 90’ Кіча Антон Антон Кіча 10
12 Олег Гончаренко Гончаренко Олег Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 69
1 Павло Кравцов Кравцов Павло Картинка 46’(2) Литвяк Богдан Богдан Литвяк 29
19 Данило Саєнко Саєнко Данило Сердюк Родіон Родіон Сердюк 99
22 Кирило Лисенко Лисенко Кирило Картинка 75’ Картинка 90’ Сидоренко Данило Данило Сидоренко 33
16 Микита Михайленко Михайленко Микита Картинка 85’ Донгаузер Микита Микита Донгаузер 22
8 Артем Щербак Щербак Артем Картинка 64’ Картинка 78’ Валєєв Рінар Рінар Валєєв 88
14 Данило Дмитрієв Дмитрієв Данило Картинка 61’ Картинка 73’ Шмельов Данііл Данііл Шмельов 11
21 Владислав Сандрак-Вінницький Сандрак-Вінницький Владислав Картинка 46’
Головний тренер: Головний тренер:
Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору