ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кривушкін Д.В.
Асистент 1 Чос М.В.
Асистент 2 Поважний Я.О.
4-ий арбітр Сухенко І.
3 ТУР
07.08.2021 16:30
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
600
Темп.
27 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Латоша О.А.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:2
(1:0)
Кривбас
“Кривбас”
“Гірник-Спорт”
“Кривбас”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
41’
Картинка
42’
62’
Картинка
76’
Картинка
84’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
59’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
90+3’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Кривбас”
23 Андрій Кліщук Кліщук Андрій Сарнавський Богдан Богдан Сарнавський 23
19 Емін Сафіханов Сафіханов Емін Картинка 72’ Балан Денис Денис Балан 73
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій (К) Картинка 76’ (К) Заїменко Володимир Володимир Заїменко 3
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим Картинка 42’(аг) Картинка 59’ Фатєєв Дмитро Дмитро Фатєєв 20
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Семенов Дмитро Дмитро Семенов 50
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 84’ Картинка 41’ Картинка 46’ Рябов В'ячеслав В'ячеслав Рябов 2
10 Руслан Паламар Паламар Руслан Картинка 84’ Картинка 87’ Картинка 46’(2) П'ятов Олександр Олександр П'ятов 5
8 Артем Мильченко Мильченко Артем Картинка 74’ Картинка 76’ Хобленко Олексій Олексій Хобленко 9
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 65’ Дебелко Роман Роман Дебелко 27
77 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 62’ Картинка 90’ Картинка 70’ Татарков Микита Микита Татарков 11
11 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 82’ Щедрий Артем Артем Щедрий 45
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Льопка Роман Роман Льопка 41
3 Богдан Чуєв Чуєв Богдан Черниш Дмитро Дмитро Черниш 31
16 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 87’ Маліновський Назар Назар Маліновський 17
20 Радіон Посєвкін Посєвкін Радіон Яровой Ігор Ігор Яровой 8
9 Сергій Романов Романов Сергій Картинка 90’ Картинка 46’ Приходько Клім Клім Приходько 6
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 46’(2) Гордієнко Артем Артем Гордієнко 4
17 Олександр Кожевніков Кожевніков Олександр Картинка 70’ Збунь Олексій Олексій Збунь 77
18 Бруно Ернандес Да Сільва Лемос Ернандес Да Сільва Лемос Бруно Картинка 84’ Горват Олександр Олександр Горват 18
Квасов Ярослав Ярослав Квасов 7
Васін Денис Денис Васін 39
Картинка 65’ Картинка 90+3’ Говедаріца Мілян Мілян Говедаріца 99
Картинка 82’ Гонсалвез Ногера де Соуза Вагнер Вагнер Гонсалвез Ногера де Соуза 30
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Приходько Геннадій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору