ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кошура А.В.
Асистент 1 Старча С.В.
Асистент 2 Аврамчук В.О.
4-ий арбітр Байдюк М.Ю.
3 ТУР
08.08.2021 17:00
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
4479
Темп.
29 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Циганков О.Д.
Поділля
“Поділля”
3:0
(1:0)
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
“Поділля”
“ВПК-Агро”
transparent
6’
Картинка
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
24’
Картинка
34’
Картинка
37’
55’
Картинка
64’
Картинка
74’
Картинка
78’(2)
Картинка
88’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
61’
Картинка
70’(2)
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “ВПК-Агро”
1 Олег Чуваєв Чуваєв Олег Бабічин Віктор Віктор Бабічин 71
7 Ян Морговський Морговський Ян Картинка 70’ Де Паула Мерседес Вісенте Вісенте Де Паула Мерседес 32
14 Олександр Воловик Воловик Олександр (К) Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 5
32 Олександр Пернацький Пернацький Олександр Картинка 64’ Зозуля Дмитро Дмитро Зозуля 88
22 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 88’ Картинка 24’ (К) Палюх Сергій Сергій Палюх 29
8 Андрій Ліповуз Ліповуз Андрій Картинка 90+2’ Косовський Сергій Сергій Косовський 19
2 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро Картинка 61’ Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
19 Денис Островський Островський Денис Картинка 20’ Картинка 74’ Картинка 78’ Картинка 34’ Наполов Сергій Сергій Наполов 77
6 Кирило Костенко Костенко Кирило Картинка 6’ Будняк Іван Іван Будняк 8
17 Володимир Савошко Савошко Володимир Картинка 78’(2) Картинка 37’ Литвиненко Іван Іван Литвиненко 10
18 Ігор Карпенко Карпенко Ігор Картинка 55’ Картинка 70’(2) Куліш Станіслав Станіслав Куліш 9
23 Євгеній Кучеренко Кучеренко Євгеній Махновський Костянтин Костянтин Махновський 35
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Картинка 37’ Дудік Артем Артем Дудік 70
15 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 78’(2) Картинка 70’(2) Колесник Данило Данило Колесник 11
44 Едуард Матвєєнко Матвєєнко Едуард Картинка 88’ Плечій Ярослав Ярослав Плечій 17
10 Владислав Прильопа Прильопа Владислав Слива Роман Роман Слива 3
70 Станіслав Мораренко Мораренко Станіслав Картинка 6’ Картинка 34’ Сухар Тимофій Тимофій Сухар 27
11 Станіслав Коваль Коваль Станіслав Картинка 55’ Картинка 76’ Хубутія Акакі Акакі Хубутія 28
9 Данило Волинець Волинець Данило Картинка 70’ Шевченко Дмитро Дмитро Шевченко 25
29 Дмитро Жикол Жикол Дмитро Картинка 78’ Картинка 61’ Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо Даніель Жуніо Де Жезус Насіменто 6
21 Артур Ващишин Ващишин Артур
33 Олег Веремієнко Веремієнко Олег
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Грицай Олександр Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору