ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козик Я.В.
Асистент 1 Єрмоленко Р.М.
Асистент 2 Марченко Д.Г.
4-ий арбітр Липко М.М.
3 ТУР
07.08.2021 18:30
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
3100
Темп.
24 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Соботюк С.А.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
1:4
(0:2)
Металіст
“Металіст”
“Прикарпаття”
“Металіст”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
17’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
8’
Картинка
12’
Картинка
16’
Картинка
31’
46’(2)
Картинка
55’
Картинка
55’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
84’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
46’(4)
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
66’
Картинка
75’
Картинка
85’
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст”
54 Андрій Новак Новак Андрій (К) Каневцев Данило Данило Каневцев 1
12 Микола Сікач Сікач Микола Картинка 55’ Картинка 59’ Танчик Володимир Володимир Танчик 34
89 Олег Матушевський Матушевський Олег Мизюк Олександр Олександр Мизюк 2
4 Іван Пастух Пастух Іван (К) Федорів Віталій Віталій Федорів 24
3 Василь Француз Француз Василь Шопін Володимир Володимир Шопін 27
15 Назарій Воробчак Воробчак Назарій ,15’ Картинка Картинка 8’ Картинка 31’ Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 6
19 Ростислав Волошинович Волошинович Ростислав Картинка 84’ Картинка 46’(3) Підлепенець Євген Євген Підлепенець 12
17 Владислав Семотюк Семотюк Владислав Картинка 17’ Картинка 46’ Картинка 66’ Дос Сантос Де Са Маілтон Маілтон Дос Сантос Де Са 98
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 46’(2) Демченко Єгор Єгор Демченко 17
6 Володимир Рудюк Рудюк Володимир Картинка 84’ Картинка 16’(п) Картинка 75’ Балулі Седдік Фарес Седдік Фарес Балулі 10
90 Роман Барчук Барчук Роман Картинка 65’ Картинка 68’ Картинка 12’ Картинка 46’(4) Олівейра да Сілва Жонатан Жонатан Олівейра да Сілва 9
24 Іван Піцан Піцан Іван Бубенцов Андрій Андрій Бубенцов 55
5 Олег Лень Лень Олег Картинка 55’ Порох Богдан Богдан Порох 31
44 Віталій Пархуць Пархуць Віталій Сарапій Едуард Едуард Сарапій 5
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь Картинка 68’ Картинка 75’ Картинка 66’ Люлька Сергій Сергій Люлька 22
8 Роман Толочко Толочко Роман Картинка 84’ Картинка 46’(4) Ріаскос Валенсія Хосе Браян Хосе Браян Ріаскос Валенсія 94
34 Василь Геник Геник Василь Картинка 46’ Картинка 31’ Картинка 85’ Банада Євген Євген Банада 44
10 Андрій Хома Хома Андрій Картинка 59’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 7
27 Юрій Радульський Радульський Юрій Картинка 46’(3) Картинка 62’ Фомін Руслан Руслан Фомін 86
99 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав
77 Роман Дитко Дитко Роман
1 Роман Сердюк Сердюк Роман
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 46’(2) Картинка 55’
Головний тренер: Головний тренер:
Рипан Олег Павлович Кучер Олександр Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору