ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Лапко С.Р.
Асистент 1 Ковальчук Ю.А.
Асистент 2 Остапчук В.І.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
3 ТУР
08.08.2021 17:00
"Колос" м. Дунаївці
Гляд.
900
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Ющишин А.Г.
Епіцентр
“Епіцентр”
1:2
(1:0)
ЛНЗ
“ЛНЗ”
“Епіцентр”
“ЛНЗ”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
37’
Картинка
41’(2)
62’
Картинка
65’
Картинка
79’
Картинка
79’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
64’
Картинка
66’
Картинка
71’
Картинка
77’
Картинка
88’
Картинка
90+1’
“Епіцентр” СКЛАДИ КОМАНД “ЛНЗ”
1 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Картинка 79’ Попович Андрій Андрій Попович 1
2 Олександр Жмуйда Жмуйда Олександр Картинка 62’ Картинка 79’ Лопирьонок Максим Максим Лопирьонок 3
80 Арсен Кривобедрий Кривобедрий Арсен Насонов Олександр Олександр Насонов 23
44 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Тарасенко Олег Олег Тарасенко 20
88 Олександр Кіцак Кіцак Олександр Євдокимов Антон Антон Євдокимов 5
26 Микола Буй Буй Микола Картинка 64’ Галенко Ярослав Ярослав Галенко 71
10 Андрій Беженар Беженар Андрій Картинка 64’ Картинка 77’ Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 7
33 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Картинка 65’ Картинка 37’ Картинка 41’ (К) Сафонов Олександр Олександр Сафонов 8
20 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Картинка 14’ Картинка 41’(2) Норенков Денис Денис Норенков 17
9 Руслан Івашко Івашко Руслан (К) Картинка 31’ Картинка 52’(п) Картинка 66’ Бобко Іван Іван Бобко 10
30 Клоудіней Барбоса да Сілва Барбоса да Сілва Клоудіней Картинка 86’ Картинка 71’ Тищенко Іван Іван Тищенко 27
13 Іван Тюрін Тюрін Іван Панченко Євгеній Євгеній Панченко 13
17 Микола Павлюк Павлюк Микола Картинка 65’ Картинка 77’ Долінський Денис Денис Долінський 14
7 Роман Кузів Кузів Роман Картинка 86’ Сніжко Олександр Олександр Сніжко 18
6 Віталій Кузів Кузів Віталій Картинка 79’ Волков Олександр Олександр Волков 89
8 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 41’(2) Картинка 88’ Замуренко Павло Павло Замуренко 21
25 Сергій Раца Раца Сергій Картинка 66’ Сула Дмитро Дмитро Сула 94
11 Ростислав Морозов Морозов Ростислав Бурлін Анатолій Анатолій Бурлін 12
15 Антон Федоров Федоров Антон Картинка 41’ Куксенко Богдан Богдан Куксенко 96
77 Алішер Якубов Якубов Алішер Картинка 31’ Картинка 71’ Картинка 90+1’ Пучковський Тарас Тарас Пучковський 11
79 Володимир Котелба Котелба Володимир
Головний тренер: Головний тренер:
Надуда Олег Миколайович Бакалов Юрій Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору