ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Богатирь М.І.
Асистент 1 Лупач Д.В.
Асистент 2 Степаненко О.В.
4-ий арбітр Сердюк Д.О.
3 ТУР
08.08.2021 18:00
"Локомотив" м. Полтава
Гляд.
1000
Темп.
28 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Луценко О.А.
Полтава
“Полтава”
1:2
(0:1)
Скорук
“Скорук”
“Полтава”
“Скорук”
2’
Картинка
6’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
4’
Картинка
7’
Картинка
16’
46’(3)
Картинка
60’
Картинка
71’(2)
Картинка
78’
Картинка
89’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
62’
Картинка
63’
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
84’
Картинка
90’
“Полтава” СКЛАДИ КОМАНД “Скорук”
71 Ян Вічний Вічний Ян Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
19 Микола Бужин Бужин Микола Картинка 4’ Картинка 16’ Картинка 74’ Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
94 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 46’ (К) Щербина Ярослав Ярослав Щербина 7
17 Вадим Таранушич Таранушич Вадим Картинка 71’(2) Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 25
12 Андрій Савенков Савенков Андрій Картинка 46’(2) Картинка 84’ Клименко Владислав Владислав Клименко 27
70 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 60’ Картинка 63’ Волков Дмитро Дмитро Волков 4
15 Владислав Даниленко Даниленко Владислав Картинка 89’ Гевлич Тарас Тарас Гевлич 5
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 46’(3) Картинка 90’ Картинка 90+6’ Красов Олексій Олексій Красов 13
9 Дмитро Щербак Щербак Дмитро (К) Картинка 6’ Картинка 62’ Перебора Артем Артем Перебора 11
10 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Картинка 2’ Картинка 78’ Картинка 7’ Картинка 71’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 8
11 Максим Горжуй Горжуй Максим Картинка 63’ Жуков Микита Микита Жуков 99
1 Олександр Попов Попов Олександр Бобровський Андрій Андрій Бобровський 31
23 Роман Зоря Зоря Роман Осадчук Антон Антон Осадчук 23
33 Дмитро Куімов Куімов Дмитро Картинка 71’(2) Бацман Станіслав Станіслав Бацман 44
7 Беслан Абазов Абазов Беслан Картинка 60’ Картинка 71’ Боженар Даниїл Даниїл Боженар 21
14 Денис Руденко Руденко Денис Картинка 46’(3) Картинка 90’ Веремєєв Владислав Владислав Веремєєв 18
6 Олександр Пономаренко Пономаренко Олександр Картинка 90’ Катеруша Ігор Ігор Катеруша 22
5 Вадим Підлепич Підлепич Вадим Картинка 46’ Картинка 63’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
8 Євгеній Карась Карась Євгеній Картинка 46’(2) Картинка 84’ Приземлін Володимир Володимир Приземлін 19
Картинка 62’ Цибульський Сергій Сергій Цибульський 17
Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
Шевченко Назарій Назарій Шевченко 45
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору