ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пєсоцький Я.С.
Асистент 1 Марчик О.В.
Асистент 2 Пилипенко Я.М.
4-ий арбітр Зайцев А.С.
4 ТУР
13.08.2021 16:30
"Авангард" м. Краматорськ
Гляд.
500
Темп.
25 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Матяш О.М.
Краматорськ
“Краматорськ”
2:1
(1:1)
Поділля
“Поділля”
“Краматорськ”
“Поділля”
transparent
transparent
9’
Картинка
13’
Картинка
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
39’
46’
Картинка
56’
Картинка
58’
Картинка
71’
Картинка
72’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
65’
Картинка
73’
Картинка
75’(2)
Картинка
81’
Картинка
83’
Картинка
90’(2)
“Краматорськ” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
33 Артем Поспєлов Поспєлов Артем (К) Чуваєв Олег Олег Чуваєв 1
5 Кирило Прокопчук Прокопчук Кирило Картинка 73’ Морговський Ян Ян Морговський 7
6 Вадим Вітенчук Вітенчук Вадим Картинка 72’ Матвєєнко Едуард Едуард Матвєєнко 44
7 Марат Даудов Даудов Марат Картинка 13’ Картинка 46’ Пернацький Олександр Олександр Пернацький 32
8 Руслан Зубков Зубков Руслан (К) Корохов Євген Євген Корохов 22
9 Максим Єрмоленко Єрмоленко Максим Картинка 90’ Картинка 75’ Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
14 Денис Підручний Підручний Денис Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 2
22 Павло Мягков Мягков Павло Картинка 65’ Мораренко Станіслав Станіслав Мораренко 70
30 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 9’ Картинка 31’ Картинка 56’ Картинка 39’ Картинка 75’(2) Островський Денис Денис Островський 19
43 Олександр Сухаров Сухаров Олександр Картинка 81’ Савошко Володимир Володимир Савошко 17
88 Володимир Коробка Коробка Володимир Картинка 58’ Картинка 71’ Картинка 90’(2) Карпенко Ігор Ігор Карпенко 18
12 Микита Якубенко Якубенко Микита Кучеренко Євгеній Євгеній Кучеренко 23
4 Максим Агапов Агапов Максим Картинка 71’ Картинка 81’ Картинка 83’ Картинка 87’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
10 Євген Трояновський Трояновський Євген Картинка 75’ Цибульник Олександр Олександр Цибульник 15
13 Артем Козлов Козлов Артем Картинка 90’ Веремієнко Олег Олег Веремієнко 33
17 Єгор Гунічев Гунічев Єгор Картинка 90’(2) Прильопа Владислав Владислав Прильопа 10
19 Нікіта Куканов Куканов Нікіта Картинка 75’(2) Жикол Дмитро Дмитро Жикол 29
20 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 46’ Картинка 84’ Картинка 65’ Коваль Станіслав Станіслав Коваль 11
38 Павло Шушко Шушко Павло
44 Олександр Медведєв Медведєв Олександр
77 Павло Похитайло Похитайло Павло Картинка 56’ ,83’ Картинка
98 Олексій Геловані Геловані Олексій Картинка 72’
Головний тренер: Головний тренер:
Городов Олексій Анатолійович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору