ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Омельченко О.В.
Асистент 1 Коротін В.І.
Асистент 2 Скобля В.С.
4-ий арбітр Панасюк Т.В.
4 ТУР
13.08.2021 17:30
"Центральний міський стадіон" м. Житомир
Гляд.
1800
Темп.
23 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Валенко Е.А.
Полісся
“Полісся”
1:0
(1:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Полісся”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
35’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
2’
Картинка
40’
Картинка
42’
46’
Картинка
49’
Картинка
60’
Картинка
66’
Картинка
66’(2)
Картинка
90’(2)
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
52’
Картинка
59’
Картинка
63’
Картинка
78’(2)
Картинка
90+4’
“Полісся” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
1 Заурі Махарадзе Махарадзе Заурі Мозіль Олег Олег Мозіль 30
17 Андрій Сахневич Сахневич Андрій Картинка 46’ Картинка 40’ Синиця Олег Олег Синиця 11
4 Андрій Гітченко Гітченко Андрій Картинка 35’ Картинка 90+4’ (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
5 Андрій Нестеров Нестеров Андрій Картинка 50’ Картинка 52’ Нагорний Ігор Ігор Нагорний 22
11 Владислав Шаповал Шаповал Владислав Картинка 90+2’ Романюк Юрій Юрій Романюк 47
8 Владислав Огіря Огіря Владислав Вербний Назар Назар Вербний 8
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 28’ Картинка 66’ Картинка 66’ Картинка 78’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
77 Деніс Янаков Янаков Деніс Картинка 90’ Картинка 42’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
22 Василь Грицук Грицук Василь (К) Картинка 60’(н/п) Картинка 59’ Груша Віталій Віталій Груша 25
78 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 49’ Картинка 90’(2) Картинка 63’ Гудзінський Вадим Вадим Гудзінський 20
26 Юрій Коломоєць Коломоєць Юрій Картинка 66’(2) Картинка 2’ Картинка 78’(2) Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
13 Антон Яшков Яшков Антон Задерейко Антон Антон Задерейко 1
3 Сергій Швець Швець Сергій Картинка 78’ Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
12 Бадрі Акубардія Акубардія Бадрі Картинка 46’ Карась Данило Данило Карась 3
10 Богдан Оринчак Оринчак Богдан Картинка 90’ Ємаєв Євген Євген Ємаєв 12
15 Андрій Власюк Власюк Андрій Картинка 52’ Когут Іван Іван Когут 18
16 Олександр Глагола Глагола Олександр Картинка 90’(2) Картинка 63’ Когут Микола Микола Когут 19
7 Ігор Чайковський Чайковський Ігор Картинка 66’ Картинка 78’(2) Семенець Богдан Богдан Семенець 16
36 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем
99 Максим Андрущенко Андрущенко Максим Картинка 66’(2)
23 Анатолій Тимофєєв Тимофєєв Анатолій
Головний тренер: Головний тренер:
Калітвінцев Юрій Миколайович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору