ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Лікаренко А.О.
Асистент 2 Вашкевич Ю.В.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
4 ТУР
13.08.2021 17:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
500
Темп.
24 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Кириченко Я.В.
Скорук
“Скорук”
1:1
(0:1)
Металург
“Металург”
“Скорук”
“Металург”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
27’
Картинка
33’
66’
Картинка
68’
Картинка
72’
Картинка
87’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
61’
Картинка
64’(2)
Картинка
67’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Металург”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Котляров Ярослав Ярослав Котляров 1
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі Картинка 56’ Воробєй Максим Максим Воробєй 15
7 Ярослав Щербина Щербина Ярослав (К) Остапенко Олег Олег Остапенко 2
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Картинка 27’ (К) Басов Сергій Сергій Басов 87
27 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 90+3’ Сокол Богдан Богдан Сокол 3
4 Дмитро Волков Волков Дмитро Крапивний Дмитро Дмитро Крапивний 25
5 Тарас Гевлич Гевлич Тарас Картинка 87’ Картинка 33’(п) Картинка 61’ Загальський Ігор Ігор Загальський 7
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 14’ Картинка 66’ Шалфєєв Єгор Єгор Шалфєєв 6
13 Олексій Красов Красов Олексій Загоруйко Ігор Ігор Загоруйко 17
11 Артем Перебора Перебора Артем Картинка 68’ Картинка 64’ Могильний Богдан Богдан Могильний 19
99 Микита Жуков Жуков Микита Картинка 72’ Картинка 64’(2) Картинка 64’(2) Коваленко Євгеній Євгеній Коваленко 11
31 Андрій Бобровський Бобровський Андрій Байда Назар Назар Байда 12
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Картинка 56’ Польовий Володимир Володимир Польовий 14
44 Станіслав Бацман Бацман Станіслав Картинка 61’ Чорний Вадим Вадим Чорний 13
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 66’ Картинка 64’ Картинка 67’ Сидоров Олексій Олексій Сидоров 9
18 Владислав Веремєєв Веремєєв Владислав Борисенко Владислав Владислав Борисенко 22
22 Ігор Катеруша Катеруша Ігор Білоцерковець Володимир Володимир Білоцерковець 10
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 72’ Лапко Микита Микита Лапко 16
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир Картинка 87’ Піддубний Дмитро Дмитро Піддубний 4
17 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 68’ Страдс Максим Максим Страдс 69
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Ковальський Георгій Георгій Ковальський 77
45 Назарій Шевченко Шевченко Назарій Сидоренко Данило Данило Сидоренко 31
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Микитін Володимир Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору