ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Серпутько Г.О.
Асистент 1 Котубей П.В.
Асистент 2 Суряк Ю.Б.
4-ий арбітр Ухов А.Ю.
4 ТУР
14.08.2021 15:30
"Гірник" м. Кривий Ріг
Гляд.
1700
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Возняк С.І.
Кривбас
“Кривбас”
4:1
(2:1)
Кремінь
“Кремінь”
“Кривбас”
“Кремінь”
transparent
transparent
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
22’
Картинка
23’
Картинка
32’
Картинка
38’
53’
Картинка
54’
Картинка
69’
Картинка
71’
Картинка
73’
Картинка
78’
Картинка
84’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
74’
Картинка
77’
Картинка
82’
Картинка
88’
“Кривбас” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
23 Богдан Сарнавський Сарнавський Богдан Мирний Віталій Віталій Мирний 77
73 Денис Балан Балан Денис Картинка 32’ Бєлоусов Денис Денис Бєлоусов 47
3 Володимир Заїменко Заїменко Володимир (К) (К) Курелєх Валерій Валерій Курелєх 17
13 Іван Зотько Зотько Іван Картинка 54’ Картинка 71’ Картинка 78’ Головко Олександр Олександр Головко 15
50 Дмитро Семенов Семенов Дмитро Картинка 38’ Картинка 86’ Пилипенко Віктор Віктор Пилипенко 4
6 Клім Приходько Приходько Клім Картинка 74’ Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 24
4 Артем Гордієнко Гордієнко Артем Картинка 73’ Картинка 77’ Бичков Богдан Богдан Бичков 2
9 Олексій Хобленко Хобленко Олексій Картинка 9’ Картинка 86’ Картинка 23’ Панчишин Орест Орест Панчишин 6
27 Роман Дебелко Дебелко Роман Картинка 30’ Картинка 69’ Картинка 22’ Картинка 82’ Галата Денис Денис Галата 20
11 Микита Татарков Татарков Микита Картинка 53’ Картинка 88’ Кошман Ігор Ігор Кошман 99
45 Артем Щедрий Щедрий Артем Картинка 84’ Бойко Віталій Віталій Бойко 18
41 Роман Льопка Льопка Роман Старченко Денис Денис Старченко 23
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 78’ Сидоренко Данило Данило Сидоренко 14
17 Назар Маліновський Маліновський Назар Картинка 74’ Мурашов Євген Євген Мурашов 7
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Молько Владислав Владислав Молько 19
2 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав Картинка 69’ Картинка 88’ Алізаде Тугай Тугай Алізаде 88
5 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 73’ Картинка 77’ Галоян Сімон Сімон Галоян 11
18 Олександр Горват Горват Олександр Картинка 84’ Картинка 86’ Товкач Артем Артем Товкач 35
77 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 82’ Навроцький Максим Максим Навроцький 9
7 Ярослав Квасов Квасов Ярослав Авер'янов Максим Максим Авер'янов 22
99 Мілян Говедаріца Говедаріца Мілян Картинка 53’ Білоус Сергій Сергій Білоус 10
30 Вагнер Гонсалвез Ногера де Соуза Гонсалвез Ногера де Соуза Вагнер
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Столовицький Ігор Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору