ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бондаренко Д.Є.
Асистент 1 Козорезов Д.В.
Асистент 2 Марулін С.Ю.
4-ий арбітр Кузовлєв Д.І.
4 ТУР
14.08.2021 18:45
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
900
Темп.
25 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Швецов В.Б.
Оболонь
“Оболонь”
3:1
(2:1)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Оболонь”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
transparent
25’
Картинка
transparent
32’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
38’
53’
Картинка
55’
Картинка
68’
Картинка
71’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
63’
Картинка
66’
Картинка
79’(2)
Картинка
83’
Картинка
86’
“Оболонь” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь (К) Новак Андрій Андрій Новак 54
5 Олександр Осман Осман Олександр Сікач Микола Микола Сікач 12
15 Олег Бородай Бородай Олег Пастух Іван Іван Пастух 4
16 Павло Лук'янчук Лук'янчук Павло Матушевський Олег Олег Матушевський 89
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 32’ Писко Михайло Михайло Писко 11
55 Олексій Лобов Лобов Олексій Картинка 79’ Картинка 79’(2) Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
11 Іван Матяж Матяж Іван (К) Картинка 83’ Волошинович Ростислав Ростислав Волошинович 19
17 Сергій Суханов Суханов Сергій Картинка 81’ Картинка 66’ Рудюк Володимир Володимир Рудюк 6
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 14’ Картинка 55’ Сондей Іван Іван Сондей 21
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 71’ Картинка 63’ Толочко Роман Роман Толочко 8
9 Олександр Батальський Батальський Олександр Картинка 25’ Картинка 53’ Картинка 38’ Картинка 86’ Картинка 86’ Барчук Роман Роман Барчук 90
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Піцан Іван Іван Піцан 24
12 Олексій Слуцький Слуцький Олексій Картинка 79’(2) Геник Василь Василь Геник 34
3 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 81’ Картинка 86’ Дитко Роман Роман Дитко 77
7 Артур Мурза Мурза Артур Картинка 71’ Картинка 90+4’ Картинка 66’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
88 Максим Покотилюк Покотилюк Максим Картинка 83’ Горбаченко Владислав Владислав Горбаченко 99
6 Юрій Мате Мате Юрій Хома Андрій Андрій Хома 10
21 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 53’ Пархуць Віталій Віталій Пархуць 44
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 55’ Картинка 68’ Лень Олег Олег Лень 5
2 Нікіта Глошардін Глошардін Нікіта Картинка 63’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
19 Руслан Скидан Скидан Руслан
18 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 79’
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор
Головний тренер: Головний тренер:
Іващенко Валерій Володимирович Рипан Олег Павлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору