ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Морозюк Б.М.
Асистент 2 Кравченко Ю.С.
4-ий арбітр Кошура А.В.
4 ТУР
14.08.2021 17:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
1500
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Біць М.Ф.
Буковина
“Буковина”
5:1
(2:1)
Рубікон
“Рубікон”
“Буковина”
“Рубікон”
transparent
7’
Картинка
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
Картинка
2’
Картинка
25’
Картинка
34’
Картинка
42’
51’
Картинка
59’
Картинка
70’
Картинка
70’
Картинка
76’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
62’(2)
Картинка
63’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
89’
Картинка
90+2’
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
55 Іван Пономаренко Пономаренко Іван (К) Пацкан Євген Євген Пацкан 16
11 Василь Гакман Гакман Василь (К) Картинка 90+2’ Швець Богдан Богдан Швець 33
88 Артем Дмитрієв Дмитрієв Артем Картинка 21’ Картинка 89’ Махонін Артем Артем Махонін 3
14 Олександр Логінов Логінов Олександр Картинка 82’ Марченко Олександр Олександр Марченко 8
25 Борис Орловський Орловський Борис Картинка 42’ Покойовий Богдан Богдан Покойовий 39
5 Владислав Клочан Клочан Владислав Картинка 59’ Луценко Олег Олег Луценко 22
87 Кен Елла Елла Кен Картинка 90’ Картинка 25’ Шишкін Сергій Сергій Шишкін 11
27 Владислав Волинець Волинець Владислав Картинка 70’ Картинка 78’ Картинка 34’ Голуб Денис Денис Голуб 26
10 Тарас Сивка Сивка Тарас Картинка 7’ Картинка 2’ Картинка 62’ Зоренко Владислав Владислав Зоренко 97
19 Фаді Салбак Салбак Фаді Картинка 51’ Картинка 70’ Картинка 76’ Картинка 62’(2) Уманець Артем Артем Уманець 20
77 Василь Палагнюк Палагнюк Василь Картинка 40’(п) Картинка 78’ Картинка 55’ Могіль Євгеній Євгеній Могіль 94
71 Ігор Фіяло Фіяло Ігор Ферт Денис Денис Ферт 31
8 Денис Рябий Рябий Денис Картинка 72’ Давиденко Даніїл Даніїл Давиденко 5
6 Артем Рябий Рябий Артем Картинка 78’ Картинка 62’(2) Островерх Сергій Сергій Островерх 14
20 Роман Николишин Николишин Роман Картинка 55’ Картинка 75’ Комісар Микита Микита Комісар 10
73 Артем Нижник Нижник Артем Картинка 82’ Громенко Владислав Владислав Громенко 77
17 Володимир Лук'янченко Лук'янченко Володимир Картинка 76’ Картинка 62’ Картинка 63’ Бороденко Дмитро Дмитро Бороденко 88
15 Максим Беслюбняк Беслюбняк Максим Картинка 90’ Картинка 34’ Картинка 72’ Тетерук Гліб Гліб Тетерук 7
23 Володимир Столяр Столяр Володимир Картинка 59’
Головний тренер: Головний тренер:
Коваленко Євген Володимирович Курята Віктор Валерійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору