ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Лікаренко А.О.
Асистент 2 Ялов А.В.
4-ий арбітр Сухенко І.
5 ТУР
23.08.2021 15:30
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
850
Темп.
29 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Шамич О.М.
Кремінь
“Кремінь”
1:2
(0:2)
Нива
“Нива”
“Кремінь”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
17’
Картинка
19’
Картинка
27’
49’
Картинка
58’
Картинка
63’
Картинка
69’
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
83’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
52’
Картинка
53’
Картинка
56’
Картинка
62’
Картинка
67’
Картинка
70’
Картинка
75’(2)
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
77 Віталій Мирний Мирний Віталій Механів Максим Максим Механів 1
47 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 50
17 Валерій Курелєх Курелєх Валерій (К) Демчук Максим Максим Демчук 33
15 Олександр Головко Головко Олександр Картинка 56’ Вовченко Семен Семен Вовченко 21
35 Артем Товкач Товкач Артем Картинка 30’ Картинка 17’ Хруставка Олег Олег Хруставка 5
24 Владислав Сидоренко Сидоренко Владислав Картинка 52’ (К) Мороз Тарас Тарас Мороз 15
2 Богдан Бичков Бичков Богдан Картинка 58’ Картинка 69’ Картинка 53’ Картинка 62’ Семенина Ігор Ігор Семенина 7
6 Орест Панчишин Панчишин Орест Картинка 46’ Волохатий Роман Роман Волохатий 17
99 Ігор Кошман Кошман Ігор Картинка 77’ Проців Максим Максим Проців 88
18 Віталій Бойко Бойко Віталій Картинка 49’ Картинка 63’ Картинка 27’(п) Картинка 67’ Різник Андрій Андрій Різник 10
20 Денис Галата Галата Денис Картинка 75’ Картинка 19’ Картинка 75’(2) Бичек Костянтин Костянтин Бичек 23
23 Денис Старченко Старченко Денис Жупанський Віталій Віталій Жупанський 71
22 Максим Авер'янов Авер'янов Максим Картинка 63’ Картинка 67’ Картинка 70’ Малащук Андрій Андрій Малащук 99
14 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Скакун Андрій Андрій Скакун 2
4 Віктор Пилипенко Пилипенко Віктор Зінь Андрій Андрій Зінь 4
19 Владислав Молько Молько Владислав Картинка 62’ Козак Богдан Богдан Козак 24
88 Тугай Алізаде Алізаде Тугай Мамешев Магомед Магомед Мамешев 77
11 Сімон Галоян Галоян Сімон Картинка 77’ Кобеля Олександр Олександр Кобеля 18
8 Вячеслав Орел Орел Вячеслав Васько Артем Артем Васько 65
7 Євген Мурашов Мурашов Євген Картинка 30’ Картинка 87’ Картинка 46’ Дедух Руслан Руслан Дедух 8
9 Максим Навроцький Навроцький Максим Картинка 75’ Картинка 83’ Картинка 17’ Гатала Ігор Ігор Гатала 11
10 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 69’ Картинка 73’ ,80’ Картинка Картинка 75’(2) Кисленко Сергій Сергій Кисленко 9
Головний тренер: Головний тренер:
Столовицький Ігор Михайлович Климовський Ігор Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору