ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Солов'ян О.М.
Асистент 1 Зоренко Ю.В.
Асистент 2 Алавук В.Ю.
4-ий арбітр Очкуренко А.О.
6 ТУР
27.08.2021 17:33
"Гірник" м. Кривий Ріг
Гляд.
1750
Темп.
26 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Возняк С.І.
Кривбас
“Кривбас”
3:2
(1:2)
Поділля
“Поділля”
“Кривбас”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
5’
Картинка
14’
Картинка
24’
46’
Картинка
50’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
61’
Картинка
66’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
84’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
61’
Картинка
68’
Картинка
68’
Картинка
78’
Картинка
82’
“Кривбас” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
41 Роман Льопка Льопка Роман Картинка 90+4’ (К) Чуваєв Олег Олег Чуваєв 1
73 Денис Балан Балан Денис Картинка 61’ Картинка 24’ Морговський Ян Ян Морговський 7
13 Іван Зотько Зотько Іван Веремієнко Олег Олег Веремієнко 33
25 Драган Ловріч Ловріч Драган Картинка 44’ Картинка 45+1’ Пернацький Олександр Олександр Пернацький 32
50 Дмитро Семенов Семенов Дмитро Картинка 55’ Картинка 84’ Корохов Євген Євген Корохов 22
2 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав (К) Картинка 75’ Картинка 68’ Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
4 Артем Гордієнко Гордієнко Артем Картинка 46’ Картинка 68’ Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 2
9 Олексій Хобленко Хобленко Олексій Картинка 66’ Картинка 90’ Картинка 50’ Коваль Станіслав Станіслав Коваль 11
27 Роман Дебелко Дебелко Роман Картинка 50’ Картинка 64’ Картинка 5’ Картинка 61’ Картинка 78’ Островський Денис Денис Островський 19
11 Микита Татарков Татарков Микита Картинка 76’ Савошко Володимир Володимир Савошко 17
99 Мілян Говедаріца Говедаріца Мілян Картинка 59’ Картинка 14’ Картинка 82’ Карпенко Ігор Ігор Карпенко 18
31 Дмитро Чернявський Чернявський Дмитро Кучеренко Євгеній Євгеній Кучеренко 23
3 Володимир Заїменко Заїменко Володимир Картинка 84’ Жикол Дмитро Дмитро Жикол 29
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 68’ Цибульник Олександр Олександр Цибульник 15
17 Назар Маліновський Маліновський Назар Матвєєнко Едуард Едуард Матвєєнко 44
22 Андрій Мостовий Мостовий Андрій Картинка 82’ Прильопа Владислав Владислав Прильопа 10
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Картинка 50’ Мораренко Станіслав Станіслав Мораренко 70
5 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 46’ Картинка 78’ Ващишин Артур Артур Ващишин 21
10 Максим Пирогов Пирогов Максим
45 Артем Щедрий Щедрий Артем Картинка 59’
77 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 76’ Картинка 90+3’
7 Ярослав Квасов Квасов Ярослав Картинка 90’
30 Вагнер Гонсалвез Ногера де Соуза Гонсалвез Ногера де Соуза Вагнер
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору