ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кошура А.В.
Асистент 1 Кузьменко М.І.
Асистент 2 Дарійчук С.В.
4-ий арбітр Трач А.Б.
6 ТУР
27.08.2021 17:00
"Колос" м. Дунаївці
Гляд.
500
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Валенко А.А.
Епіцентр
“Епіцентр”
3:1
(0:1)
Мункач
“Мункач”
“Епіцентр”
“Мункач”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
8’
Картинка
27’
Картинка
35’
46’
Картинка
50’
Картинка
59’
Картинка
67’
Картинка
82’
Картинка
90’(3)
Картинка
Картинка
58’
Картинка
72’
Картинка
76’
Картинка
83’
Картинка
86’
“Епіцентр” СКЛАДИ КОМАНД “Мункач”
1 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Чернятинський Олександр Олександр Чернятинський 71
2 Олександр Жмуйда Жмуйда Олександр Картинка 90’ Картинка 76’ Галас Тарас Тарас Галас 11
4 Володимир Сениця Сениця Володимир (К) Луців Василь Василь Луців 10
44 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Картинка 58’ Добранський Дмитро Дмитро Добранський 4
33 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Картинка 83’ Гірний Максим Максим Гірний 21
88 Олександр Кіцак Кіцак Олександр Григоращук Степан Степан Григоращук 3
26 Микола Буй Буй Микола Картинка 50’ Картинка 67’ Картинка 86’ Грицак Назар Назар Грицак 6
20 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Картинка 90’(2) Картинка 27’ Луців Петро Петро Луців 77
8 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 46’ Картинка 35’ Картинка 72’ Лучка Вадим Вадим Лучка 99
10 Андрій Беженар Беженар Андрій Картинка 90’(3) Картинка 8’ Стень Сергій Сергій Стень 14
9 Руслан Івашко Івашко Руслан (К) Картинка 59’ Степанчук Любомир Любомир Степанчук 97
13 Іван Тюрін Тюрін Іван Дегтяр Ростислав Ростислав Дегтяр 1
6 Віталій Кузів Кузів Віталій Картинка 76’ Волков Даниїл Даниїл Волков 20
7 Роман Кузів Кузів Роман Картинка 86’ Бундаш Мирослав Мирослав Бундаш 9
11 Ростислав Морозов Морозов Ростислав Картинка 90’ Картинка 58’ Вовкун Артем Артем Вовкун 8
17 Микола Павлюк Павлюк Микола Сньозик Анатолій Анатолій Сньозик 5
77 Алішер Якубов Якубов Алішер Картинка 59’ Картинка 82’ Картинка 88’ Картинка 72’ Фарасєєнко Віталій Віталій Фарасєєнко 17
25 Сергій Раца Раца Сергій Картинка 90’(2)
30 Клоудіней Барбоса да Сілва Барбоса да Сілва Клоудіней Картинка 46’
80 Арсен Кривобедрий Кривобедрий Арсен Картинка 90’(3)
79 Володимир Котелба Котелба Володимир
Головний тренер: Головний тренер:
Надуда Олег Миколайович Шумський Віталій Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору