ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Панасюк Т.В.
Асистент 1 Онищук В.О.
Асистент 2 Худяков О.В.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
6 ТУР
27.08.2021 17:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
300
Темп.
25 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Муравйов О.В.
Скорук
“Скорук”
3:2
(0:1)
Тростянець
“Тростянець”
“Скорук”
“Тростянець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
24’
Картинка
transparent
transparent
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
4’
Картинка
31’
Картинка
45+1’
46’(2)
Картинка
52’(2)
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
68’
Картинка
71’
Картинка
90’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
53’
Картинка
62’(2)
Картинка
70’
Картинка
73’
Картинка
85’
Картинка
87’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Тростянець”
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Хмеловський Данило Данило Хмеловський 71
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі Картинка 45+1’ Картинка 53’ Світличний Роман Роман Світличний 25
27 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 20’ Картинка 31’ Даценко Семен Семен Даценко 13
7 Ярослав Щербина Щербина Ярослав (К) Картинка 46’ Картинка 87’ (К) Сосєдко Владислав Владислав Сосєдко 19
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Мизюк Сергій Сергій Мизюк 4
4 Дмитро Волков Волков Дмитро Картинка 55’(п) Картинка 90+1’(п) Картинка 52’ Гаврась Максим Максим Гаврась 2
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 52’(2) Картинка 45+1’(п) Картинка 85’(н/п) Картинка 87’ Сліпухін Андрій Андрій Сліпухін 9
17 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 46’(2) Картинка 62’ Гайван Валерій Валерій Гайван 8
11 Артем Перебора Перебора Артем Картинка 4’ Картинка 50’ Картинка 70’ Ільченко Артем Артем Ільченко 17
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 90’ Пастухов Павло Павло Пастухов 21
99 Микита Жуков Жуков Микита Картинка 24’ Картинка 68’ Картинка 62’(2) Сахнюк Віктор Віктор Сахнюк 16
31 Андрій Бобровський Бобровський Андрій Чеботарьов Віталій Віталій Чеботарьов 12
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир Картинка 90’ Картинка 87’ Полянський Віталій Віталій Полянський 5
18 Владислав Веремєєв Веремєєв Владислав Картинка 52’ Тишинінов Владислав Владислав Тишинінов 20
44 Станіслав Бацман Бацман Станіслав Картинка 62’ Картинка 73’ Єсип Максим Максим Єсип 23
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 52’(2) Картинка 58’ Курило Владислав Владислав Курило 18
13 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 46’(2) Картинка 70’ Ганжа Максим Максим Ганжа 24
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 68’ Картинка 62’(2) Мигаль Максим Максим Мигаль 10
45 Назарій Шевченко Шевченко Назарій Картинка 46’ Картинка 71’
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Коритник Сергій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору