ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Євтухов Д.Ю.
Асистент 1 Катющев М.В.
Асистент 2 Лікаренко А.О.
4-ий арбітр Дубиківський С.С.
7 ТУР
04.09.2021 16:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
180
Темп.
19 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Дмитрук Я.В.
Діназ
“Діназ”
4:2
(2:2)
Буковина
“Буковина”
“Діназ”
“Буковина”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
37’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
24’
Картинка
26’
Картинка
45+1’
46’(2)
Картинка
59’
Картинка
66’
Картинка
74’
Картинка
90’(3)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
78’
Картинка
82’(2)
Картинка
90+3’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
1 Владислав Леванідов Леванідов Владислав Фіяло Ігор Ігор Фіяло 71
5 Сергій Ічанський Ічанський Сергій Картинка 45+1’ Картинка 26’ Картинка 46’ (К) Гакман Василь Василь Гакман 11
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Картинка 80’ Картинка 82’ Дмитрієв Артем Артем Дмитрієв 88
23 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 74’ Картинка 90+3’(аг) Логінов Олександр Олександр Логінов 14
95 Максим Банасевич Банасевич Максим Орловський Борис Борис Орловський 25
6 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 37’ Картинка 59’ Картинка 90’ Картинка 84’ Клочан Владислав Владислав Клочан 5
14 Денис Петренко Петренко Денис (К) Столяр Володимир Володимир Столяр 23
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 46’(2) Картинка 27’ Картинка 78’ Сивка Тарас Тарас Сивка 10
7 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 90’(2) Лук'янченко Володимир Володимир Лук'янченко 17
10 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 28’(п) Картинка 90’(3) Картинка 45+1’(п) Палагнюк Василь Василь Палагнюк 77
27 Сергій Старенький Старенький Сергій Картинка 66’ Картинка 24’ Картинка 82’(2) Салбак Фаді Фаді Салбак 19
13 Антон Котовий Котовий Антон Пономаренко Іван Іван Пономаренко 55
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Рябий Денис Денис Рябий 8
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Картинка 90’ Рябий Артем Артем Рябий 6
11 Богдан Духота Духота Богдан Картинка 90’(2) Картинка 82’(2) Орнат Артур Артур Орнат 9
9 Валентин Корешков Корешков Валентин Картинка 82’ Николишин Роман Роман Николишин 20
77 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 66’ Нижник Артем Артем Нижник 73
19 Тамаз Авдалян Авдалян Тамаз Картинка 46’ Мануіла Емре Емре Мануіла 3
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 90’(3) Картинка 84’ Елла Кен Кен Елла 87
21 Сергій Майборода Майборода Сергій Картинка 46’(2) Беслюбняк Максим Максим Беслюбняк 15
17 Роман Капаністий Капаністий Роман
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир
Головний тренер: Головний тренер:
Бондаренко Володимир Петрович Коваленко Євген Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору