ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пєсоцький Я.С.
Асистент 1 Гавеля О.М.
Асистент 2 Кєскюла Д.А.
4-ий арбітр Садовий О.В.
8 ТУР
10.09.2021 16:30
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
560
Темп.
25 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Ісаєв Ю.І.
Кремінь
“Кремінь”
3:1
(0:1)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Кремінь”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
Картинка
8’
Картинка
30’
52’
Картинка
58’(2)
Картинка
60’
Картинка
87’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
59’
Картинка
63’
Картинка
73’
Картинка
74’
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
77 Віталій Мирний Мирний Віталій Мозіль Олег Олег Мозіль 30
24 Владислав Сидоренко Сидоренко Владислав Картинка 42’ Картинка 63’ Синиця Олег Олег Синиця 11
15 Олександр Головко Головко Олександр Картинка 60’ Картинка 46’ Ємаєв Євген Євген Ємаєв 12
8 Вячеслав Орел Орел Вячеслав Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
47 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис (К) Картинка 8’(п) Картинка 30’ (К) Черненко Руслан Руслан Черненко 13
6 Орест Панчишин Панчишин Орест Картинка 56’ Вербний Назар Назар Вербний 8
97 Сулейман Сейтхалілов Сейтхалілов Сулейман Картинка 88’ Картинка 73’ Картинка 74’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
18 Віталій Бойко Бойко Віталій Картинка 52’ Картинка 59’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
22 Максим Авер'янов Авер'янов Максим Картинка 58’ Картинка 79’ Груша Віталій Віталій Груша 25
20 Денис Галата Галата Денис Картинка 87’ Картинка 90’ Когут Микола Микола Когут 19
11 Сімон Галоян Галоян Сімон Картинка 58’(2) Когут Іван Іван Когут 18
23 Денис Старченко Старченко Денис Артим Андрій Андрій Артим 31
19 Владислав Молько Молько Владислав Картинка 46’ Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
9 Максим Навроцький Навроцький Максим Картинка 90’ Картинка 79’ Гудзінський Вадим Вадим Гудзінський 20
17 Валерій Курелєх Курелєх Валерій Картинка 42’ Картинка 63’ Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
2 Богдан Бичков Бичков Богдан Картинка 88’ Картинка 30’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
10 Сергій Білоус Білоус Сергій
7 Євген Мурашов Мурашов Євген Картинка 58’(2)
99 Ігор Кошман Кошман Ігор Картинка 58’
14 Данило Сидоренко Сидоренко Данило
4 Віктор Пилипенко Пилипенко Віктор
88 Тугай Алізаде Алізаде Тугай
Головний тренер: Головний тренер:
Столовицький Ігор Михайлович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору