ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Наскалов С.В.
Асистент 2 Приймачук А.Г.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
8 ТУР
11.09.2021 15:30
"Метеор" м. Дніпро
Гляд.
200
Темп.
28 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Латоша О.А.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
0:2
(0:0)
Оболонь
“Оболонь”
“ВПК-Агро”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
16’
Картинка
29’
Картинка
37’
46’(3)
Картинка
65’(2)
Картинка
66’
Картинка
70’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
65’
Картинка
88’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
71 Віктор Бабічин Бабічин Віктор Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
32 Вісенте Де Паула Мерседес Де Паула Мерседес Вісенте Картинка 70’ Осман Олександр Олександр Осман 5
88 Дмитро Зозуля Зозуля Дмитро Мате Юрій Юрій Мате 6
28 Акакі Хубутія Хубутія Акакі (К) Лук'янчук Павло Павло Лук'янчук 16
3 Роман Слива Слива Роман Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
19 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 34’ Картинка 29’ Лобов Олексій Олексій Лобов 55
6 Даніель Жуніо Де Жезус Насіменто Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо Картинка 46’(2) Картинка 46’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 88
8 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 66’ Картинка 59’ (К) Мединський Ігор Ігор Мединський 13
70 Артем Дудік Дудік Артем Картинка 16’ Суханов Сергій Сергій Суханов 17
39 Дмитро Льопа Льопа Дмитро Картинка 65’(2) Картинка 88’ Мурза Артур Артур Мурза 7
11 Данило Колесник Колесник Данило Картинка 46’(3) Картинка 55’ Картинка 65’ Черній Костянтин Костянтин Черній 18
35 Костянтин Махновський Махновський Костянтин Слуцький Олексій Олексій Слуцький 12
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука Картинка 46’(2) Картинка 65’ Батальський Олександр Олександр Батальський 9
25 Дмитро Шевченко Шевченко Дмитро Безуглий Микита Микита Безуглий 3
5 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 70’ Картинка 16’ Картинка 37’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
10 Іван Литвиненко Литвиненко Іван Картинка 65’(2) Картинка 46’ Матяж Іван Іван Матяж 11
21 Павло Пашаєв Пашаєв Павло Картинка 46’(3) Картинка 37’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 21
77 Сергій Наполов Наполов Сергій Картинка 66’ Картинка 88’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
Головний тренер: Головний тренер:
Грицай Олександр Анатолійович Іващенко Валерій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору