ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кривушкін Д.В.
Асистент 1 Котубей П.В.
Асистент 2 Шланчак В.М.
4-ий арбітр Панасюк Т.В.
8 ТУР
11.09.2021 13:15
"Центральний міський стадіон" м. Житомир
Гляд.
1500
Темп.
23 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Скорейко Ю.М.
Полісся
“Полісся”
2:0
(0:0)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Полісся”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
22’
Картинка
transparent
transparent
32’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
27’
55’
Картинка
59’
Картинка
63’
Картинка
68’
Картинка
76’
Картинка
Картинка
63’(2)
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
77’
Картинка
81’
Картинка
84’
“Полісся” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Заурі Махарадзе Махарадзе Заурі Піцан Іван Іван Піцан 24
15 Андрій Власюк Власюк Андрій Писко Михайло Михайло Писко 11
4 Андрій Гітченко Гітченко Андрій Лень Олег Олег Лень 5
5 Андрій Нестеров Нестеров Андрій Картинка 63’(2) Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
11 Владислав Шаповал Шаповал Владислав Картинка 32’ Картинка 69’ Пархуць Віталій Віталій Пархуць 44
8 Владислав Огіря Огіря Владислав Волошинович Ростислав Ростислав Волошинович 19
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 76’ Картинка 84’ (К) Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
7 Ігор Чайковський Чайковський Ігор Картинка 68’ Воробчак Назарій Назарій Воробчак 15
22 Василь Грицук Грицук Василь (К) Картинка 27’ Картинка 73’ Сондей Іван Іван Сондей 21
77 Деніс Янаков Янаков Деніс Картинка 63’ Картинка 77’ Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
26 Юрій Коломоєць Коломоєць Юрій Картинка 20’ Картинка 22’ Картинка 81’ Горбаченко Владислав Владислав Горбаченко 99
13 Антон Яшков Яшков Антон Новак Андрій Андрій Новак 54
3 Сергій Швець Швець Сергій Мащенко Данил Данил Мащенко 2
36 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Картинка 84’ Дитко Роман Роман Дитко 77
10 Богдан Оринчак Оринчак Богдан Картинка 22’ Картинка 55’ Картинка 81’ Хома Андрій Андрій Хома 10
99 Максим Андрущенко Андрущенко Максим Картинка 76’ Картинка 73’ Толочко Роман Роман Толочко 8
16 Олександр Глагола Глагола Олександр Картинка 63’(2) Рудюк Володимир Володимир Рудюк 6
19 Дмитро Шастал Шастал Дмитро Картинка 55’ Картинка 57’ Картинка 59’ Барчук Роман Роман Барчук 90
9 Євгеній Морозко Морозко Євгеній Картинка 63’ Картинка 77’ Геник Василь Василь Геник 34
6 Руслан Бабенко Бабенко Руслан Картинка 68’
17 Андрій Сахневич Сахневич Андрій
Головний тренер: Головний тренер:
Калітвінцев Юрій Миколайович Рипан Олег Павлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору