ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Когут О.О.
Асистент 1 Супрунюк П.А.
Асистент 2 Переверзєв А.І.
4-ий арбітр Матковська М.В.
8 ТУР
11.09.2021 15:00
"Колос" м. Дунаївці
Гляд.
1200
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Кравченко В.В.
Епіцентр
“Епіцентр”
1:0
(1:0)
Рубікон
“Рубікон”
“Епіцентр”
“Рубікон”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
32’
Картинка
34’
Картинка
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
30’
Картинка
38’
61’(3)
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
66’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
87’
“Епіцентр” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
1 Сергій Чернобай Чернобай Сергій (К) Пацкан Євген Євген Пацкан 16
2 Олександр Жмуйда Жмуйда Олександр Сухомлинов Рудольф Рудольф Сухомлинов 77
4 Володимир Сениця Сениця Володимир Грабовський Руслан Руслан Грабовський 4
44 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Махонін Артем Артем Махонін 3
33 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Картинка 34’ Картинка 61’ Леонов Владислав Владислав Леонов 95
88 Олександр Кіцак Кіцак Олександр Картинка 32’ Картинка 61’(2) Картинка 30’ Швець Богдан Богдан Швець 33
26 Микола Буй Буй Микола Картинка 66’ Улянченко Владислав Владислав Улянченко 10
10 Андрій Беженар Беженар Андрій Картинка 76’ Матвіїшин Василь Василь Матвіїшин 99
20 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Картинка 90’ Картинка 87’ Зоренко Владислав Владислав Зоренко 97
30 Клоудіней Барбоса да Сілва Барбоса да Сілва Клоудіней Картинка 38’ Уманець Артем Артем Уманець 20
9 Руслан Івашко Івашко Руслан (К) Картинка 45+1’ Картинка 61’(3) Бороденко Дмитро Дмитро Бороденко 88
79 Володимир Котелба Котелба Володимир Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
22 Владислав Кравченко Кравченко Владислав Картинка 61’ Розгон Євгеній Євгеній Розгон 91
80 Арсен Кривобедрий Кривобедрий Арсен Картинка 76’ Давиденко Даніїл Даніїл Давиденко 5
6 Віталій Кузів Кузів Віталій Картинка 38’ Картинка 46’ Голуб Денис Денис Голуб 26
7 Роман Кузів Кузів Роман Картинка 87’ Близно Олег Олег Близно 19
11 Ростислав Морозов Морозов Ростислав Картинка 66’ Картинка 75’ Могіль Євгеній Євгеній Могіль 94
17 Микола Павлюк Павлюк Микола
8 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 90’
15 Адріан Пуканич Пуканич Адріан Картинка 61’(2)
25 Сергій Раца Раца Сергій
77 Алішер Якубов Якубов Алішер Картинка 61’(3)
13 Іван Тюрін Тюрін Іван
Головний тренер: Головний тренер:
Надуда Олег Миколайович Курята Віктор Валерійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору