ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Панчишин Д.І.
Асистент 1 Кузьменко М.І.
Асистент 2 Гірс О.М.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
8 ТУР
12.09.2021 13:15
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
700
Темп.
27 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Соботюк С.А.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
0:0
(0:0)
Поділля
“Поділля”
ГОЛИ
“Гірник-Спорт”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
38’
Картинка
transparent
Картинка
3’
Картинка
31’
Картинка
38’
46’
Картинка
60’
Картинка
62’
Картинка
69’
Картинка
90’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
74’
Картинка
79’
Картинка
82’
Картинка
90’(2)
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
23 Андрій Кліщук Кліщук Андрій Кучеренко Євгеній Євгеній Кучеренко 23
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Картинка 62’ Морговський Ян Ян Морговський 7
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій (К) Картинка 3’ Веремієнко Олег Олег Веремієнко 33
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим Пернацький Олександр Олександр Пернацький 32
19 Емін Сафіханов Сафіханов Емін Картинка 60’ Картинка 90+2’ Корохов Євген Євген Корохов 22
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 31’ Картинка 67’ Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
16 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 69’ (К) Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 2
8 Артем Мильченко Мильченко Артем Картинка 38’ Картинка 46’ Картинка 82’ Мораренко Станіслав Станіслав Мораренко 70
10 Руслан Паламар Паламар Руслан Картинка 90’ Картинка 38’ Островський Денис Денис Островський 19
77 Вадим Яворський Яворський Вадим Савошко Володимир Володимир Савошко 17
11 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 38’ Картинка 63’ Карпенко Ігор Ігор Карпенко 18
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Валіон Алессіо Алессіо Валіон 12
9 Сергій Романов Романов Сергій Картинка 69’ Волинець Данило Данило Волинець 9
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 67’ Картинка 79’ Цибульник Олександр Олександр Цибульник 15
27 Олексій Федоров Федоров Олексій Матвєєнко Едуард Едуард Матвєєнко 44
3 Богдан Чуєв Чуєв Богдан Картинка 60’ Картинка 90’(2) Прильопа Владислав Владислав Прильопа 10
4 Роман Никитюк Никитюк Роман Картинка 82’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 46’ Картинка 38’ Картинка 74’ Картинка 90’(2) Ващишин Артур Артур Ващишин 21
17 Олександр Кожевніков Кожевніков Олександр Картинка 63’ Картинка 90’ Коваль Станіслав Станіслав Коваль 11
6 Артем Кулаковський Кулаковський Артем Картинка 90’ Картинка 90+2’
21 Клебер Альвес Да Коста Жуніор Альвес Да Коста Жуніор Клебер
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору