ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Садовий О.В.
Асистент 1 Рубан Д.О.
Асистент 2 Степаненко О.В.
4-ий арбітр Воєвода А.В.
8 ТУР
12.09.2021 16:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
800
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Кириченко Я.В.
Перемога
“Перемога”
4:0
(2:0)
Нікополь
“Нікополь”
“Перемога”
“Нікополь”
transparent
transparent
11’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
57’
Картинка
59’
Картинка
67’(2)
Картинка
75’
Картинка
84’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
57’
Картинка
61’
Картинка
71’
Картинка
80’
Картинка
82’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Нікополь”
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім Зновенко Мирослав Мирослав Зновенко 1
39 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 67’ (К) Заєць Сергій Сергій Заєць 21
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Горілий Тарас Тарас Горілий 33
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Картинка 57’ Кіреєв Андрій Андрій Кіреєв 26
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Картинка 80’ Картинка 82’ Сорока Денис Денис Сорока 6
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 57’ Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 25
6 Владислав Краєв Краєв Владислав Рубчинський Валентин Валентин Рубчинський 18
88 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 40’ Картинка 89’ Соловйов Максим Максим Соловйов 11
29 Богдан Литвяк Литвяк Богдан Картинка 59’ Картинка 57’ Гора Богдан Богдан Гора 9
7 Артем Радченко Радченко Артем Картинка 67’(2) Картинка 71’ Шинкаренко Владислав Владислав Шинкаренко 8
10 Антон Кіча Кіча Антон (К) Картинка 11’ Картинка 61’ Тяпкін Максим Максим Тяпкін 19
69 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Баштаненко Олексій Олексій Баштаненко 77
28 Богдан Рудавський Рудавський Богдан Картинка 57’ Гоменко Ярослав Ярослав Гоменко 99
99 Родіон Сердюк Сердюк Родіон Картинка 89’ Хижняк Олексій Олексій Хижняк 15
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Картинка 84’ Картинка 87’ Картинка 61’ Рогулін Микола Микола Рогулін 3
77 Герасіме Резесідзе Резесідзе Герасіме Картинка 67’ Картинка 71’ Кошеваров Ігор Ігор Кошеваров 10
17 Джаба Фхакадзе Фхакадзе Джаба Картинка 59’ Картинка 75’ Картинка 84’ Фомін Микита Микита Фомін 16
25 Микола Ляшенко Ляшенко Микола Картинка 67’(2) Білоус Максим Максим Білоус 2
Картинка 82’ Сидоренко Назар Назар Сидоренко 22
Швиденко Денис Денис Швиденко 5
Головний тренер: Головний тренер:
Воробей Сергій Святославович Поклонський Олександр Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору