ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Лапко С.Р.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Аврамчук В.О.
4-ий арбітр Когут О.О.
8 ТУР
13.09.2021 18:30
"Тернопільський міський стадіон" м. Тернопіль
Гляд.
2000
Темп.
18 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Левко М.В.
Нива
“Нива”
1:5
(0:3)
Альянс
“Альянс”
“Нива”
“Альянс”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
9’
Картинка
13’
Картинка
15’
Картинка
38’
53’
Картинка
53’
Картинка
58’
Картинка
69’(2)
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
80’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
51’
Картинка
56’(3)
Картинка
57’
Картинка
73’
Картинка
74’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Альянс”
1 Максим Механів Механів Максим Важинський Ярослав Ярослав Важинський 88
5 Олег Хруставка Хруставка Олег (К) Пікуль Костянтин Костянтин Пікуль 33
21 Семен Вовченко Вовченко Семен Картинка 53’ Неплях Євген Євген Неплях 4
33 Максим Демчук Демчук Максим Картинка 69’ Картинка 13’ Пісний Руслан Руслан Пісний 11
50 Владислав Дворовенко Дворовенко Владислав Картинка 74’ Рогозинський Валерій Валерій Рогозинський 78
15 Тарас Мороз Мороз Тарас (К) Картинка 38’ Картинка 56’ Лебеденко Олександр Олександр Лебеденко 15
7 Ігор Семенина Семенина Ігор Картинка 80’ Картинка 15’ Картинка 51’(н/п) Картинка 56’(2) Піднебенной Вячеслав Вячеслав Піднебенной 9
24 Богдан Козак Козак Богдан Картинка 53’ Картинка 56’(3) Ярошенко Костянтин Костянтин Ярошенко 99
88 Максим Проців Проців Максим Картинка 58’ Картинка 51’ Картинка 57’ Шарай Станіслав Станіслав Шарай 25
10 Андрій Різник Різник Андрій Картинка 37’ Картинка 69’(2) Агапов Микола Микола Агапов 13
23 Костянтин Бичек Бичек Костянтин Картинка 9’ Картинка 62’ Картинка 73’ Загинайлов Сергій Сергій Загинайлов 7
71 Віталій Жупанський Жупанський Віталій Єфанов Руслан Руслан Єфанов 55
9 Сергій Кисленко Кисленко Сергій Картинка 58’ Картинка 75’ Адаменко Роман Роман Адаменко 44
99 Андрій Малащук Малащук Андрій Картинка 80’ Зайков Кирило Кирило Зайков 37
17 Роман Волохатий Волохатий Роман Картинка 53’ Картинка 80’ Картинка 74’ Осадчий Ян Ян Осадчий 17
8 Руслан Дедух Дедух Руслан Картинка 56’ Лучик Олександр Олександр Лучик 8
11 Ігор Гатала Гатала Ігор Картинка 69’(2) Картинка 56’(3) Карноза Артур Артур Карноза 10
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 56’(2) Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 22
65 Артем Васько Васько Артем Картинка 73’ Сидоренко Ярослав Ярослав Сидоренко 96
77 Магомед Мамешев Мамешев Магомед Шпирьонок Артем Артем Шпирьонок 21
18 Олександр Кобеля Кобеля Олександр
4 Андрій Зінь Зінь Андрій Картинка 69’
25 Данііл Вольський Вольський Данііл
Головний тренер: Головний тренер:
Климовський Ігор Петрович Ярошенко Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору