ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Романюк А.М.
Асистент 1 Павлінов О.В.
Асистент 2 Сухін В.В.
4-ий арбітр Хамходера О.О.
9 ТУР
17.09.2021 18:30
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
26668
Темп.
19 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Чернишов В.Б.
Металіст
“Металіст”
1:1
(0:1)
Полісся
“Полісся”
“Металіст”
“Полісся”
transparent
transparent
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
Картинка
10’
Картинка
23’
55’(2)
Картинка
66’(2)
Картинка
79’
Картинка
84’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
76’
Картинка
81’
Картинка
90+5’
“Металіст” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
23 Олександр Рибка Рибка Олександр Картинка 90+4’ Махарадзе Заурі Заурі Махарадзе 1
34 Володимир Танчик Танчик Володимир Власюк Андрій Андрій Власюк 15
20 Сергій Горбунов Горбунов Сергій Картинка 10’ Картинка 90+5’ Гітченко Андрій Андрій Гітченко 4
2 Олександр Мизюк Мизюк Олександр Картинка 9’ Картинка 66’ Картинка 46’ Нестеров Андрій Андрій Нестеров 5
24 Віталій Федорів Федорів Віталій Картинка 41’ Картинка 23’ Сахневич Андрій Андрій Сахневич 17
47 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 84’ Картинка 76’ Огіря Владислав Владислав Огіря 8
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард Картинка 55’ Козак Артем Артем Козак 59
29 Вячеслав Танковський Танковський Вячеслав Картинка 87’ Картинка 59’ Чайковський Ігор Ігор Чайковський 7
86 Руслан Фомін Фомін Руслан (К) Картинка 55’(2) (К) Грицук Василь Василь Грицук 22
12 Євген Підлепенець Підлепенець Євген Картинка 66’(2) Морозко Євгеній Євгеній Морозко 9
11 Матеус Вієйра Кампос Пейшоту Вієйра Кампос Пейшоту Матеус Картинка 81’ Шастал Дмитро Дмитро Шастал 19
1 Данило Каневцев Каневцев Данило Яшков Антон Антон Яшков 13
31 Богдан Порох Порох Богдан Картинка 81’ Швець Сергій Сергій Швець 3
10 Седдік Фарес Балулі Балулі Седдік Фарес Картинка 55’(2) Шаповал Владислав Владислав Шаповал 11
88 Євгеній Рязанцев Рязанцев Євгеній Картинка 87’ Картинка 55’ Андрущенко Максим Максим Андрущенко 99
7 Владислав Нехтій Нехтій Владислав Картинка 66’ Глагола Олександр Олександр Глагола 16
69 Дмитро Шамич Шамич Дмитро Картинка 46’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 36
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 66’(2) Картинка 79’ Акубардія Бадрі Бадрі Акубардія 12
14 Антон Поступаленко Поступаленко Антон Оринчак Богдан Богдан Оринчак 10
Картинка 59’ Бабенко Руслан Руслан Бабенко 6
Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 78
Тимофєєв Анатолій Анатолій Тимофєєв 23
Головний тренер: Головний тренер:
Кучер Олександр Миколайович Калітвінцев Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору