ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Дубовий О.С.
Асистент 2 Гавеля О.М.
4-ий арбітр Цибулько Є.А.
9 ТУР
17.09.2021 16:00
"Черкаси Арена" м. Черкаси
Гляд.
300
Темп.
21 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Харахайчук А.Є.
Дніпро
“Дніпро”
1:3
(1:2)
Епіцентр
“Епіцентр”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Дніпро”
“Епіцентр”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
20’
Картинка
42’
Картинка
45’
46’
Картинка
55’
Картинка
80’(2)
Картинка
88’
Картинка
Картинка
53’(2)
Картинка
67’
Картинка
67’
Картинка
76’(2)
“Дніпро” СКЛАДИ КОМАНД “Епіцентр”
79 Артем Денега Денега Артем Чернобай Сергій Сергій Чернобай 1
5 Євгеній Онищенко Онищенко Євгеній Захарченко Євгеній Євгеній Захарченко 44
4 Владислав Барський Барський Владислав (К) Сениця Володимир Володимир Сениця 4
15 Богдан Вініченко Вініченко Богдан Картинка 46’ Картинка 20’ Картинка 53’ Ничипоренко Олег Олег Ничипоренко 33
2 Єгор Пінчук Пінчук Єгор Жмуйда Олександр Олександр Жмуйда 2
11 Юрій Іваночко Іваночко Юрій Картинка 80’ Картинка 45’ Кіцак Олександр Олександр Кіцак 88
44 Маркіян Пиріг Пиріг Маркіян Картинка 76’ Беженар Андрій Андрій Беженар 10
27 Сергій Копил Копил Сергій Картинка 88’ Буй Микола Микола Буй 26
30 Сергій Біда Біда Сергій Картинка 42’ Картинка 67’ Барбоса да Сілва Клоудіней Клоудіней Барбоса да Сілва 30
17 Данііл Чижик Чижик Данііл Картинка 55’ Картинка 76’(2) Немтінов Євгеній Євгеній Немтінов 20
97 Олег Кос Кос Олег Картинка 28’ Картинка 80’(2) Картинка 53’(2) (К) Івашко Руслан Руслан Івашко 9
1 Кірілл Самойленко Самойленко Кірілл Тюрін Іван Іван Тюрін 13
10 Ярослав Савісько Савісько Ярослав Картинка 80’(2) Раца Сергій Сергій Раца 25
7 Владислав Шаповал Шаповал Владислав Картинка 55’ Картинка 53’(2) Пуканич Адріан Адріан Пуканич 15
6 Євген Кузнєцов Кузнєцов Євген Картинка 76’(2) Пліс Тарас Тарас Пліс 8
69 Анатолій Клюс Клюс Анатолій Картинка 46’ Павлюк Микола Микола Павлюк 17
9 Кирило Бистрицький Бистрицький Кирило Морозов Ростислав Ростислав Морозов 11
23 Максим Черненко Черненко Максим Картинка 88’ Кузів Роман Роман Кузів 7
18 Олег Ратушний Ратушний Олег Картинка 80’ Кузів Віталій Віталій Кузів 6
Картинка 76’ Кривобедрий Арсен Арсен Кривобедрий 80
Картинка 53’ Картинка 67’ Кравченко Владислав Владислав Кравченко 22
Картинка 67’ Якубов Алішер Алішер Якубов 77
Котелба Володимир Володимир Котелба 79
Головний тренер: Головний тренер:
Ільницький Тарас Іванович Надуда Олег Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору