ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Семенов А.С.
Асистент 2 Ялов А.В.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
9 ТУР
19.09.2021 15:30
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
800
Темп.
9 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Гамаль Р.Л.
Агробізнес
“Агробізнес”
0:2
(0:0)
Олімпік
“Олімпік”
“Агробізнес”
“Олімпік”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
32’
Картинка
transparent
43’
Картинка
Картинка
35’
Картинка
45+2’
54’
Картинка
59’(2)
Картинка
63’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
57’
Картинка
67’
Картинка
72’
Картинка
80’(2)
Картинка
90+1’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Олімпік”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег Рибак Владислав Владислав Рибак 25
11 Олег Синиця Синиця Олег Картинка 43’ Картинка 59’ Картинка 45+2’ Картинка 90’ Карвацький Андрій Андрій Карвацький 97
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Картинка 90+4’ Новиков Вадим Вадим Новиков 23
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 75’ Картинка 72’ Яловенко Роман Роман Яловенко 8
22 Ігор Нагорний Нагорний Ігор Картинка 51’ Картинка 90+1’ Прядун Максим Максим Прядун 12
8 Назар Вербний Вербний Назар Дмитренко Володимир Володимир Дмитренко 24
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 32’ Картинка 57’ Ковбаса Артем Артем Ковбаса 91
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 67’ (К) Білий Іван Іван Білий 11
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 54’ Картинка 35’ Цурупін Артем Артем Цурупін 6
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 80’ Стрижак Андрій Андрій Стрижак 99
77 Сергій Петров Петров Сергій Картинка 59’(2) Картинка 80’(2) Гбамбл Бі Нене Жуніор Бі Нене Жуніор Гбамбл 7
1 Антон Задерейко Задерейко Антон Прокопенко Вадим Вадим Прокопенко 31
31 Андрій Артим Артим Андрій Картинка 80’ Глущук Юрій Юрій Глущук 5
3 Данило Карась Карась Данило Картинка 90’ Мудрик Владислав Владислав Мудрик 14
12 Євген Ємаєв Ємаєв Євген Картинка 76’ Картинка 57’ Семчук Вадим Вадим Семчук 19
20 Вадим Гудзінський Гудзінський Вадим Картинка 32’ Шевченко Олександр Олександр Шевченко 3
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 59’ Картинка 63’ Картинка 76’ Картинка 80’(2) Зарічнюк Євген Євген Зарічнюк 10
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 59’(2) Картинка 72’ Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 9
Ходаковський Микита Микита Ходаковський 15
Літовченко Максим Максим Літовченко 77
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Літовченко Сергій Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору