ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Макаренко Є.О.
Асистент 1 Кравченко Ю.С.
Асистент 2 Матковська М.В.
4-ий арбітр Скрипник М.О.
9 ТУР
20.09.2021 16:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
100
Темп.
12 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Пиндиківський В.Р.
Рубікон
“Рубікон”
1:0
(0:0)
Любомир
“Любомир”
“Рубікон”
“Любомир”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
46’
Картинка
61’
Картинка
63’
Картинка
71’
Картинка
80’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
48’
Картинка
64’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
84’
Картинка
90’
“Рубікон” СКЛАДИ КОМАНД “Любомир”
16 Євген Пацкан Пацкан Євген (К) Черниш Дмитро Дмитро Черниш 31
77 Рудольф Сухомлинов Сухомлинов Рудольф Картинка 84’ Тимошенко Ілля Ілля Тимошенко 6
3 Артем Махонін Махонін Артем (К) Бобров Владислав Владислав Бобров 28
4 Руслан Грабовський Грабовський Руслан Картинка 90’ Ібадов Орхан Орхан Ібадов 3
39 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Марчук Андрій Андрій Марчук 15
33 Богдан Швець Швець Богдан Картинка 63’ Картинка 48’ Кияниця Артем Артем Кияниця 5
22 Олег Луценко Луценко Олег Жданов Дмитро Дмитро Жданов 20
88 Дмитро Бороденко Бороденко Дмитро Картинка 46’ Картинка 72’ Бондар Денис Денис Бондар 13
99 Василь Матвіїшин Матвіїшин Василь Картинка 61’ Картинка 46’(2) Ніколашин Євгеній Євгеній Ніколашин 71
20 Артем Уманець Уманець Артем Картинка 71’ Фаюк Андрій Андрій Фаюк 77
94 Євгеній Могіль Могіль Євгеній Картинка 64’ Терещенко Ілля Ілля Терещенко 25
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Овчаров Микита Микита Овчаров 88
10 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 63’ Добровольський Захар Захар Добровольський 12
97 Владислав Зоренко Зоренко Владислав Картинка 46’ Картинка 90+3’ Мельничук Дмитрій Дмитрій Мельничук 29
95 Владислав Леонов Леонов Владислав Картинка 90’ Павленко Максим Максим Павленко 11
19 Олег Близно Близно Олег Картинка 71’ Мельниченко Іван Іван Мельниченко 8
5 Даніїл Давиденко Давиденко Даніїл Картинка 46’(2) Картинка 70’ Козій Богдан Богдан Козій 7
74 Євгеній Розгон Розгон Євгеній Картинка 72’ Юрченко Андрій Андрій Юрченко 18
13 Томас Довідайтіс Довідайтіс Томас Картинка 64’ Комісар Микита Микита Комісар 2
26 Денис Голуб Голуб Денис Картинка 61’ Картинка 80’
31 Денис Ферт Ферт Денис
Головний тренер: Головний тренер:
Курята Віктор Валерійович Лазоренко Вадим Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору