ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Хамходера О.О.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Голіяк І.В.
4-ий арбітр Ченгар О.С.
10 ТУР
25.09.2021 16:00
"НТБ Маріуполь" м. Маріуполь
Гляд.
200
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Латоша О.А.
ФСК Маріуполь
“ФСК Маріуполь”
5:0
(3:0)
Нікополь
“Нікополь”
“ФСК Маріуполь”
“Нікополь”
transparent
transparent
10’
Картинка
transparent
transparent
transparent
24’
Картинка
28’
Картинка
transparent
37’
Картинка
41’
Картинка
Картинка
27’
55’
Картинка
65’(2)
Картинка
70’
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
57’
Картинка
61’
Картинка
73’
“ФСК Маріуполь” СКЛАДИ КОМАНД “Нікополь”
1 Павло Кравцов Кравцов Павло (К) Баштаненко Олексій Олексій Баштаненко 77
18 Данило Бібік Бібік Данило Картинка 37’ Картинка 46’ Горілий Тарас Тарас Горілий 33
11 Ігор Тищенко Тищенко Ігор Хижняк Олексій Олексій Хижняк 15
23 Владислав Таранда Таранда Владислав Швиденко Денис Денис Швиденко 5
2 Андрій Запорощенко Запорощенко Андрій Картинка 27’ Сорока Денис Денис Сорока 6
17 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 46’(2) Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 25
7 Єгор Корицький Корицький Єгор Картинка 28’ Картинка 65’ Соловйов Максим Максим Соловйов 11
4 Ярослав Доброхотов Доброхотов Ярослав Картинка 24’ Картинка 41’ Картинка 55’ Рубчинський Валентин Валентин Рубчинський 18
9 Іван Мочевінський Мочевінський Іван (К) Картинка 85’ Картинка 61’ Фомін Микита Микита Фомін 16
10 Гліб Літюк Літюк Гліб Картинка 10’ Картинка 65’(2) Тяпкін Максим Максим Тяпкін 19
6 Данило Літовченко Літовченко Данило Картинка 75’ Картинка 57’ Рогулін Микола Микола Рогулін 3
12 Олег Гончаренко Гончаренко Олег Зновенко Мирослав Мирослав Зновенко 1
98 Олег Карнаух Карнаух Олег Картинка 46’ Картинка 73’ Білоус Максим Максим Білоус 2
22 Кирило Лисенко Лисенко Кирило Бутіч Ярослав Ярослав Бутіч 32
16 Микита Михайленко Михайленко Микита Картинка 75’ Картинка 46’(2) Гоменко Ярослав Ярослав Гоменко 99
24 Дмитро Мамро Мамро Дмитро Картинка 55’ Картинка 70’ Картинка 80’ Картинка 57’ Гора Богдан Богдан Гора 9
8 Артем Щербак Щербак Артем Картинка 85’ Картинка 61’ Кошеваров Ігор Ігор Кошеваров 10
14 Данило Дмитрієв Дмитрієв Данило Картинка 65’(2) Картинка 27’ Сидоренко Назар Назар Сидоренко 22
15 Ігор Биковський Биковський Ігор Картинка 65’ Хамаха Филип Филип Хамаха 23
21 Владислав Сандрак-Вінницький Сандрак-Вінницький Владислав
33 Максим Товстий Товстий Максим
19 Данило Саєнко Саєнко Данило
Головний тренер: Головний тренер:
Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору