ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Шлончак С.М.
Асистент 2 Петраков Є.О.
4-ий арбітр Ухов А.Ю.
10 ТУР
26.09.2021 15:30
"Гірник" м. Кривий Ріг
Гляд.
2020
Темп.
19 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Трач Б.Б.
Кривбас
“Кривбас”
0:5
(0:1)
Металіст
“Металіст”
“Кривбас”
“Металіст”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
16’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
32’
47’
Картинка
59’(3)
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
77’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
53’
Картинка
55’
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
80’
Картинка
85’
“Кривбас” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст”
23 Богдан Сарнавський Сарнавський Богдан Рибка Олександр Олександр Рибка 23
73 Денис Балан Балан Денис Романюк Юрій Юрій Романюк 47
13 Іван Зотько Зотько Іван Картинка 16’(аг) Шопін Володимир Володимир Шопін 27
25 Драган Ловріч Ловріч Драган Мизюк Олександр Олександр Мизюк 2
22 Андрій Мостовий Мостовий Андрій Картинка 72’ Порох Богдан Богдан Порох 31
3 Володимир Заїменко Заїменко Володимир (К) Картинка 47’ ,65’ Картинка Картинка 80’ Танчик Володимир Володимир Танчик 34
6 Клім Приходько Приходько Клім Картинка 15’ Картинка 59’ Картинка 32’ Картинка 66’ Сарапій Едуард Едуард Сарапій 5
5 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 59’(2) Картинка 66’(2) Танковський Вячеслав Вячеслав Танковський 29
9 Олексій Хобленко Хобленко Олексій Картинка 77’ Картинка 55’ (К) Фомін Руслан Руслан Фомін 86
39 Денис Васін Васін Денис Картинка 70’ Картинка 46’ Підлепенець Євген Євген Підлепенець 12
45 Артем Щедрий Щедрий Артем Картинка 59’(3) Картинка 53’ Картинка 85’ Вієйра Кампос Пейшоту Матеус Матеус Вієйра Кампос Пейшоту 11
41 Роман Льопка Льопка Роман Каневцев Данило Данило Каневцев 1
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 46’ Картинка 65’(п) Балулі Седдік Фарес Седдік Фарес Балулі 10
50 Дмитро Семенов Семенов Дмитро Картинка 70’ Картинка 80’ Рязанцев Євгеній Євгеній Рязанцев 88
2 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав Картинка 59’ Поступаленко Антон Антон Поступаленко 14
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Шамич Дмитро Дмитро Шамич 69
77 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 66’ Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 6
18 Олександр Горват Горват Олександр Картинка 66’(2) Демченко Єгор Єгор Демченко 17
11 Микита Татарков Татарков Микита Картинка 77’ Картинка 55’ Картинка 67’ Матурін-Харріс Кадім Раймонд Кадім Раймонд Матурін-Харріс 30
27 Роман Дебелко Дебелко Роман Картинка 59’(2)
99 Мілян Говедаріца Говедаріца Мілян Картинка 59’(3)
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Кучер Олександр Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору