ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Воєвода А.В.
Асистент 1 Бамбурак В.Б.
Асистент 2 Переверзєв А.І.
4-ий арбітр Гаркуша О.В.
10 ТУР
26.09.2021 15:00
"Трудові резерви" м. Біла Церква
Гляд.
150
Темп.
19 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Соботюк С.А.
Любомир
“Любомир”
1:4
(0:3)
Дніпро
“Дніпро”
“Любомир”
“Дніпро”
transparent
transparent
10’
Картинка
18’
Картинка
19’
Картинка
22’
Картинка
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
41’
Картинка
Картинка
11’
Картинка
13’
Картинка
20’
46’(4)
Картинка
69’
Картинка
71’
Картинка
80’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
47’
Картинка
53’
Картинка
73’
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
88’
“Любомир” СКЛАДИ КОМАНД “Дніпро”
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Картинка 88’ Денега Артем Артем Денега 79
28 Владислав Бобров Бобров Владислав Картинка 40’(н/п) Картинка 71’ Барський Владислав Владислав Барський 4
6 Ілля Тимошенко Тимошенко Ілля Картинка 18’ Картинка 46’(3) Картинка 46’ Пінчук Єгор Єгор Пінчук 2
3 Орхан Ібадов Ібадов Орхан Кузнєцов Євген Євген Кузнєцов 6
15 Андрій Марчук Марчук Андрій Клюс Анатолій Анатолій Клюс 69
20 Дмитро Жданов Жданов Дмитро Картинка 41’ Івахно Максим Максим Івахно 8
71 Євгеній Ніколашин Ніколашин Євгеній Картинка 19’ Картинка 22’ Картинка 13’ Картинка 85’ Іваночко Юрій Юрій Іваночко 11
7 Богдан Козій Козій Богдан (К) Картинка 10’ Картинка 90+4’ Картинка 46’(2) Копил Сергій Сергій Копил 27
30 Сергій Шишкін Шишкін Сергій Картинка 69’ Картинка 80’ Картинка 82’ Біда Сергій Сергій Біда 30
77 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 46’(4) Картинка 11’(п) Картинка 20’(п) Картинка 53’ Картинка 73’ Картинка 76’ (К) Мартян Віктор Віктор Мартян 24
2 Микита Комісар Комісар Микита Картинка 41’ Кос Олег Олег Кос 97
88 Микита Овчаров Овчаров Микита Самойленко Кірілл Кірілл Самойленко 1
22 Ростислав Сидоренко Сидоренко Ростислав Савісько Ярослав Ярослав Савісько 10
29 Дмитрій Мельничук Мельничук Дмитрій Картинка 46’(3) Картинка 82’ Шаповал Владислав Владислав Шаповал 7
14 Вадим Надобенко Надобенко Вадим Картинка 46’(2) Пиріг Маркіян Маркіян Пиріг 44
12 Захар Добровольський Добровольський Захар Картинка 46’ Картинка 47’ Вініченко Богдан Богдан Вініченко 15
11 Максим Павленко Павленко Максим Картинка 22’ Картинка 76’ Чижик Данііл Данііл Чижик 17
8 Іван Мельниченко Мельниченко Іван Картинка 85’ Ратушний Олег Олег Ратушний 18
18 Андрій Юрченко Юрченко Андрій Картинка 80’
13 Денис Бондар Бондар Денис Картинка 46’(4)
25 Ілля Терещенко Терещенко Ілля Картинка 41’
Головний тренер: Головний тренер:
Лазоренко Вадим Миколайович Ільницький Тарас Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору