ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Федан Д.В.
Асистент 1 Запоріжський А.А.
Асистент 2 Супрунюк П.А.
4-ий арбітр Михайлюк А.В.
10 ТУР
26.09.2021 16:00
"ім. М.Х. Бруквенка" смт. Макарів
Гляд.
150
Темп.
18 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Циганков О.Д.
Чайка
“Чайка”
1:1
(1:0)
Рубікон
“Рубікон”
“Чайка”
“Рубікон”
transparent
transparent
10’
Картинка
15’
Картинка
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
40’
Картинка
Картинка
21’
46’
Картинка
68’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
53’
Картинка
59’
Картинка
61’
Картинка
61’
Картинка
69’
Картинка
75’
Картинка
83’
“Чайка” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
33 Дмитро Іванов Іванов Дмитро (К) Пацкан Євген Євген Пацкан 16
44 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Картинка 87’ Махонін Артем Артем Махонін 3
19 Андрій Соловйов Соловйов Андрій Картинка 10’ Картинка 38’ Картинка 21’ Картинка 61’ Грабовський Руслан Руслан Грабовський 4
13 Станіслав Василенко Василенко Станіслав Картинка 57’ Сухомлинов Рудольф Рудольф Сухомлинов 77
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 21’ Покойовий Богдан Богдан Покойовий 39
77 Олександр Мосіюк Мосіюк Олександр Картинка 46’ Картинка 53’ Картинка 59’ Луценко Олег Олег Луценко 22
99 Іван Лазарець Лазарець Іван Картинка 68’ Улянченко Владислав Владислав Улянченко 10
21 Андрій Бартошук Бартошук Андрій (К) Картинка 75’ Притуляк Олексій Олексій Притуляк 21
11 Нівалдо Родрігес Феррейра Родрігес Феррейра Нівалдо Картинка 15’ Картинка 83’ Уманець Артем Артем Уманець 20
9 Володимир Тименко Тименко Володимир Картинка 66’ Матвіїшин Василь Василь Матвіїшин 99
3 Антон Музиченко Музиченко Антон Картинка 46’(2) Близно Олег Олег Близно 19
23 Кирило Злотар Злотар Кирило Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
70 Дмитро Міхєєв Міхєєв Дмитро Давиденко Даніїл Даніїл Давиденко 5
8 Кирило Коваленко Коваленко Кирило Картинка 87’ Леонов Владислав Владислав Леонов 95
17 Ярослав Мнишенко Мнишенко Ярослав Картинка 83’ Голуб Денис Денис Голуб 26
36 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 66’ Бороденко Дмитро Дмитро Бороденко 88
6 Олександр Довгий Довгий Олександр Картинка 38’ Картинка 40’ Картинка 59’ Картинка 61’ Швець Богдан Богдан Швець 33
14 Михайло Цебро Цебро Михайло Картинка 75’ Зоренко Владислав Владислав Зоренко 97
55 Дмитро Шакун Шакун Дмитро Картинка 46’(2) Картинка 69’ Могіль Євгеній Євгеній Могіль 94
2 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Картинка 46’ Островерх Сергій Сергій Островерх 14
22 Сергій Русьян Русьян Сергій Картинка 68’ Ферт Денис Денис Ферт 31
89 Артур Аракелян Аракелян Артур
5 Андрій Кузнєцов Кузнєцов Андрій
Головний тренер: Головний тренер:
Савчук Владислав Валерійович Курята Віктор Валерійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору