ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Петров В.М.
Асистент 2 Капленко О.Ю.
4-ий арбітр Очкуренко А.О.
10 ТУР
26.09.2021 16:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
920
Темп.
19 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Боклажко С.І.
Скорук
“Скорук”
2:0
(2:0)
Таврія
“Таврія”
“Скорук”
“Таврія”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
Картинка
12’
Картинка
25’
Картинка
30’
51’
Картинка
62’
Картинка
70’
Картинка
81’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
53’
Картинка
57’(2)
Картинка
60’
Картинка
74’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Таврія”
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Герасименко Ярослав Ярослав Герасименко 1
18 Владислав Веремєєв Веремєєв Владислав Максименко Олександр Олександр Максименко 19
27 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 89’ Картинка 74’ Заїка Олексій Олексій Заїка 21
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Картинка 12’ Чмеленко Павло Павло Чмеленко 17
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир (К) Картинка 25’(аг) Картинка 60’ Чеботаєв Сергій Сергій Чеботаєв 22
5 Тарас Гевлич Гевлич Тарас Картинка 51’ Картинка 57’ Клочко Дмитро Дмитро Клочко 4
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 41’ Картинка 62’ Ковальов Андрій Андрій Ковальов 23
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 81’ Картинка 46’ Богданов Максим Максим Богданов 7
13 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 46’(2) Гура Іван Іван Гура 69
11 Артем Перебора Перебора Артем Картинка 87’ Картинка 30’ Картинка 57’(2) Барладим Андрій Андрій Барладим 10
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 70’ (К) Бойко Олексій Олексій Бойко 9
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Онопко Віталій Віталій Онопко 33
31 Андрій Бобровський Бобровський Андрій Картинка 46’(2) Картинка 53’ Білокінь Євгеній Євгеній Білокінь 8
7 Ярослав Щербина Щербина Ярослав Картинка 62’ Картинка 57’(2) Бочак Роман Роман Бочак 18
44 Станіслав Бацман Бацман Станіслав Вакулінський Владислав Владислав Вакулінський 99
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 81’ Картинка 60’ Доля Валерій Валерій Доля 13
99 Микита Жуков Жуков Микита Картинка 70’ Картинка 46’ Захарченко Станіслав Станіслав Захарченко 2
22 Ігор Катеруша Катеруша Ігор Каранга Ян Ян Каранга 77
17 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 87’ Картинка 57’ Кривич Михайло Михайло Кривич 16
45 Назарій Шевченко Шевченко Назарій
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Чумак Юрій Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору