ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Семенов А.С.
Асистент 2 Хіміченко К.М.
4-ий арбітр Цибулько Є.А.
10 ТУР
27.09.2021 16:00
"Черкаси Арена" м. Черкаси
Гляд.
600
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Матяш О.М.
ЛНЗ
“ЛНЗ”
0:2
(0:0)
Буковина
“Буковина”
“ЛНЗ”
“Буковина”
1’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
40’
Картинка
41’
46’
Картинка
50’
Картинка
53’(2)
Картинка
69’(3)
Картинка
78’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
58’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
77’
Картинка
84’
Картинка
90’
“ЛНЗ” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
13 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Картинка 90+4’ Пономаренко Іван Іван Пономаренко 55
23 Олександр Насонов Насонов Олександр Картинка 78’ Картинка 67’ Николишин Роман Роман Николишин 20
8 Олександр Сафонов Сафонов Олександр (К) Орловський Борис Борис Орловський 25
3 Максим Лопирьонок Лопирьонок Максим (К) Гакман Василь Василь Гакман 11
17 Денис Норенков Норенков Денис Картинка 50’ Сивка Тарас Тарас Сивка 10
89 Олександр Волков Волков Олександр Картинка 28’ Картинка 53’ Елла Кен Кен Елла 87
5 Антон Євдокимов Євдокимов Антон Картинка 1’ Картинка 46’ Клочан Владислав Владислав Клочан 5
10 Іван Бобко Бобко Іван Картинка 69’ Орнат Артур Артур Орнат 9
11 Тарас Пучковський Пучковський Тарас Картинка 53’(2) Картинка 41’ Картинка 84’ Дуруеке Кєвін Чінеду Кєвін Чінеду Дуруеке 7
71 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Картинка 69’(2) Картинка 40’ Волинець Владислав Владислав Волинець 27
7 Андрій Сторчоус Сторчоус Андрій Картинка 69’(3) Картинка 58’ Картинка 77’ Палагнюк Василь Василь Палагнюк 77
31 Микола Ярошевич Ярошевич Микола Фіяло Ігор Ігор Фіяло 71
12 Анатолій Бурлін Бурлін Анатолій Картинка 69’ Столяр Володимир Володимир Столяр 23
33 Олександр Голіков Голіков Олександр Салбак Фаді Фаді Салбак 19
19 Дмитро Кошелюк Кошелюк Дмитро Рябий Денис Денис Рябий 8
20 Олег Тарасенко Тарасенко Олег Картинка 90’ Рябий Артем Артем Рябий 6
96 Богдан Куксенко Куксенко Богдан Картинка 69’(2) Картинка 84’ Почернін Денис Денис Почернін 98
18 Олександр Сніжко Сніжко Олександр Картинка 69’(3) Нижник Артем Артем Нижник 73
14 Денис Долінський Долінський Денис Картинка 46’ Картинка 89’ Мануіла Емре Емре Мануіла 3
27 Іван Тищенко Тищенко Іван Картинка 53’ Картинка 40’ Картинка 90’ Лук'янченко Володимир Володимир Лук'янченко 17
21 Павло Замуренко Замуренко Павло Картинка 53’(2) Дмитрієв Артем Артем Дмитрієв 88
Беслюбняк Максим Максим Беслюбняк 15
Головний тренер: Головний тренер:
Бакалов Юрій Михайлович Коваленко Євген Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору