ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бич І.Г.
Асистент 1 Лапицький О.С.
Асистент 2 Хімич Б.І.
4-ий арбітр Матковська М.В.
11 ТУР
01.10.2021 15:30
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
2200
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Скорейко Ю.М.
Поділля
“Поділля”
0:1
(0:0)
Олімпік
“Олімпік”
“Поділля”
“Олімпік”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
36’
63’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
85’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
67’
Картинка
78’
Картинка
88’
Картинка
90’
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “Олімпік”
23 Євгеній Кучеренко Кучеренко Євгеній Картинка 90+7’ Рибак Владислав Владислав Рибак 25
7 Ян Морговський Морговський Ян Цурупін Артем Артем Цурупін 6
14 Олександр Воловик Воловик Олександр (К) Картинка 75’ Картинка 88’ Стрижак Андрій Андрій Стрижак 99
32 Олександр Пернацький Пернацький Олександр Картинка 87’ Дмитренко Володимир Володимир Дмитренко 24
22 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 90+7’ Картинка 36’ Картинка 57’ Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 9
15 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Карвацький Андрій Андрій Карвацький 97
2 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро Новиков Вадим Вадим Новиков 23
19 Денис Островський Островський Денис Картинка 63’ Картинка 90’ Прядун Максим Максим Прядун 12
70 Станіслав Мораренко Мораренко Станіслав Картинка 72’ Картинка 78’ Картинка 90+6’ Гбамбл Бі Нене Жуніор Бі Нене Жуніор Гбамбл 7
17 Володимир Савошко Савошко Володимир Картинка 85’ Картинка 90+7’ (К) Білий Іван Іван Білий 11
18 Ігор Карпенко Карпенко Ігор Картинка 67’ Семчук Вадим Вадим Семчук 19
35 Богдан Шухман Шухман Богдан Шеремета Тимофій Тимофій Шеремета 1
8 Андрій Ліповуз Ліповуз Андрій Трубочкін Іван Іван Трубочкін 2
44 Едуард Матвєєнко Матвєєнко Едуард Ходуля Ілля Ілля Ходуля 4
10 Владислав Прильопа Прильопа Владислав Картинка 88’ Глущук Юрій Юрій Глущук 5
11 Станіслав Коваль Коваль Станіслав Картинка 72’ Картинка 78’ Зарічнюк Євген Євген Зарічнюк 10
9 Данило Волинець Волинець Данило Картинка 57’ Яловенко Роман Роман Яловенко 8
21 Артур Ващишин Ващишин Артур Картинка 67’ Ковбаса Артем Артем Ковбаса 91
33 Олег Веремієнко Веремієнко Олег Ходаковський Микита Микита Ходаковський 15
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Картинка 90’ Картинка 90+6’ Літовченко Максим Максим Літовченко 77
49 Віталій Каверін Каверін Віталій Картинка 63’
29 Дмитро Жикол Жикол Дмитро
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Літовченко Сергій Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору