ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пєсоцький Я.С.
Асистент 1 Петрова І.В.
Асистент 2 Вашкевич Ю.В.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
11 ТУР
01.10.2021 13:15
"Метеор" м. Дніпро
Гляд.
300
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Латоша О.А.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
1:0
(0:0)
Краматорськ
“Краматорськ”
“ВПК-Агро”
“Краматорськ”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
27’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
32’
Картинка
33’
Картинка
45’
61’(2)
Картинка
66’
Картинка
80’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
58’
Картинка
63’
Картинка
68’
Картинка
81’
Картинка
90+3’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Краматорськ”
35 Костянтин Махновський Махновський Костянтин (К) Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
27 Тимофій Сухар Сухар Тимофій Агапов Максим Максим Агапов 4
5 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 80’ Картинка 60’ Прокопчук Кирило Кирило Прокопчук 5
21 Павло Пашаєв Пашаєв Павло Картинка 5’ Картинка 63’ Вітенчук Вадим Вадим Вітенчук 6
88 Дмитро Зозуля Зозуля Дмитро Картинка 45’ Картинка 58’ Трояновський Євген Євген Трояновський 10
6 Даніель Жуніо Де Жезус Насіменто Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо Козлов Артем Артем Козлов 13
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука Картинка 61’ Картинка 46’ Гунічев Єгор Єгор Гунічев 17
29 Сергій Палюх Палюх Сергій (К) Картинка 68’ Картинка 81’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
32 Вісенте Де Паула Мерседес Де Паула Мерседес Вісенте Картинка 32’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
70 Артем Дудік Дудік Артем Картинка 27’ Картинка 61’(2) Картинка 33’ Шушко Павло Павло Шушко 38
8 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 66’ Картинка 89’ Картинка 85’ Геловані Олексій Олексій Геловані 98
71 Віктор Бабічин Бабічин Віктор Якубенко Микита Микита Якубенко 12
11 Данило Колесник Колесник Данило Картинка 61’(2) Картинка 32’ Даудов Марат Марат Даудов 7
10 Іван Литвиненко Литвиненко Іван Картинка 63’ Картинка 90+3’ Підручний Денис Денис Підручний 14
39 Дмитро Льопа Льопа Дмитро Картинка 61’ Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
19 Сергій Косовський Косовський Сергій Медведєв Олександр Олександр Медведєв 44
77 Сергій Наполов Наполов Сергій Картинка 89’ Картинка 81’ Ндукве Денис Денис Ндукве 45
3 Роман Слива Слива Роман Картинка 58’ Коробка Володимир Володимир Коробка 88
28 Акакі Хубутія Хубутія Акакі Картинка 46’ Блажко Валерій Валерій Блажко 91
25 Дмитро Шевченко Шевченко Дмитро
Головний тренер: Головний тренер:
Грицай Олександр Анатолійович Городов Олексій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору