ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Євтухов Д.Ю.
Асистент 1 Пилипенко Я.М.
Асистент 2 Дрикін В.Ю.
4-ий арбітр Пєсоцький Я.С.
11 ТУР
03.10.2021 13:15
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
2170
Темп.
17 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Родіоненко М.В.
Альянс
“Альянс”
3:2
(1:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Альянс”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
6’
62’(2)
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
81’(2)
Картинка
83’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
71’
Картинка
73’
Картинка
83’
Картинка
83’
Картинка
87’
“Альянс” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
88 Ярослав Важинський Важинський Ярослав Картинка 90+3’ Мозіль Олег Олег Мозіль 30
33 Костянтин Пікуль Пікуль Костянтин (К) Картинка 70’ Картинка 46’ Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
4 Євген Неплях Неплях Євген Картинка 85’ (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
11 Руслан Пісний Пісний Руслан Карась Данило Данило Карась 3
78 Валерій Рогозинський Рогозинський Валерій Картинка 6’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
15 Олександр Лебеденко Лебеденко Олександр Картинка 81’ Вербний Назар Назар Вербний 8
9 Вячеслав Піднебенной Піднебенной Вячеслав Картинка 62’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
99 Костянтин Ярошенко Ярошенко Костянтин Картинка 62’(2) Картинка 71’ Нагорний Ігор Ігор Нагорний 22
25 Станіслав Шарай Шарай Станіслав Картинка 18’ Картинка 83’ Картинка 83’ Картинка 83’ Груша Віталій Віталій Груша 25
13 Микола Агапов Агапов Микола Картинка 65’ Картинка 84’ Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
7 Сергій Загинайлов Загинайлов Сергій Картинка 81’(2) Картинка 46’(2) Захарків Юрій Юрій Захарків 45
55 Руслан Єфанов Єфанов Руслан Артим Андрій Андрій Артим 31
44 Роман Адаменко Адаменко Роман Ємаєв Євген Євген Ємаєв 12
37 Кирило Зайков Зайков Кирило Думанюк Артур Артур Думанюк 14
17 Ян Осадчий Осадчий Ян Картинка 85’ Картинка 46’ Картинка 87’ Синиця Олег Олег Синиця 11
8 Олександр Лучик Лучик Олександр Картинка 62’(2) Гудзінський Вадим Вадим Гудзінський 20
10 Артур Карноза Карноза Артур Картинка 62’ Картинка 46’(2) Картинка 73’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
22 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 81’ Картинка 83’ Петров Сергій Сергій Петров 77
96 Ярослав Сидоренко Сидоренко Ярослав Картинка 81’(2)
21 Артем Шпирьонок Шпирьонок Артем
Головний тренер: Головний тренер:
Ярошенко Юрій Миколайович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору