ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пасхал І.Ю.
Асистент 1 Шлончак С.М.
Асистент 2 Синишин Ю.Т.
4-ий арбітр Дубровець П.В.
12 ТУР
17.11.2021 14:15
"Центральний міський стадіон" м. Житомир
Гляд.
150
Темп.
3 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Митровський М.М.
Полісся
“Полісся”
3:1
(3:0)
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
“Полісся”
“ВПК-Агро”
transparent
transparent
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
23’
56’
Картинка
65’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
84’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
63’
Картинка
85’
Картинка
87’
“Полісся” СКЛАДИ КОМАНД “ВПК-Агро”
1 Заурі Махарадзе Махарадзе Заурі Махновський Костянтин Костянтин Махновський 35
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 44’ Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо Даніель Жуніо Де Жезус Насіменто 6
5 Андрій Нестеров Нестеров Андрій Картинка 85’ Картинка 63’ Де Паула Мерседес Вісенте Вісенте Де Паула Мерседес 32
4 Андрій Гітченко Гітченко Андрій Картинка 9’ Картинка 23’ Тарадуда Денис Денис Тарадуда 4
17 Андрій Сахневич Сахневич Андрій Пашаєв Павло Павло Пашаєв 21
6 Руслан Бабенко Бабенко Руслан Картинка 68’ Картинка 46’ Слива Роман Роман Слива 3
12 Бадрі Акубардія Акубардія Бадрі Картинка 56’ (К) Палюх Сергій Сергій Палюх 29
8 Владислав Огіря Огіря Владислав Картинка 46’(2) Литвиненко Іван Іван Литвиненко 10
22 Василь Грицук Грицук Василь (К) Картинка 65’ Косовський Сергій Сергій Косовський 19
19 Дмитро Шастал Шастал Дмитро Картинка 30’ Картинка 84’ Картинка 46’(3) Яровенко Олександр Олександр Яровенко 7
9 Євгеній Морозко Морозко Євгеній Картинка 66’ Картинка 74’ Картинка 87’ Льопа Дмитро Дмитро Льопа 39
13 Антон Яшков Яшков Антон Бабічин Віктор Віктор Бабічин 71
7 Ігор Чайковський Чайковський Ігор Картинка 68’ Картинка 46’(2) Будняк Іван Іван Будняк 8
36 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Дудік Артем Артем Дудік 70
10 Богдан Оринчак Оринчак Богдан Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
99 Максим Андрущенко Андрущенко Максим Картинка 74’ Колесник Данило Данило Колесник 11
16 Олександр Глагола Глагола Олександр Картинка 46’(3) Картинка 85’(п) Куліш Станіслав Станіслав Куліш 9
26 Юрій Коломоєць Коломоєць Юрій Картинка 84’ Картинка 87’ Наполов Сергій Сергій Наполов 77
11 Владислав Шаповал Шаповал Владислав Картинка 56’ Картинка 46’ Сухар Тимофій Тимофій Сухар 27
3 Сергій Швець Швець Сергій Картинка 63’ Хубутія Акакі Акакі Хубутія 28
78 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 65’ Шевченко Дмитро Дмитро Шевченко 25
23 Анатолій Тимофєєв Тимофєєв Анатолій Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 5
Головний тренер: Головний тренер:
Калітвінцев Юрій Миколайович Грицай Олександр Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору