ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Липко М.М.
Асистент 1 Рубан Д.О.
Асистент 2 Резнік А.Ю.
4-ий арбітр Галіцин Р.В.
12 ТУР
06.10.2021 14:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
100
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Антимійчук В.А.
Любомир
“Любомир”
2:3
(0:0)
Діназ
“Діназ”
“Любомир”
“Діназ”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
transparent
27’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
32’
46’(3)
Картинка
56’
Картинка
57’
Картинка
67’
Картинка
70’
Картинка
75’
Картинка
85’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
49’
Картинка
54’
Картинка
64’
Картинка
69’
Картинка
74’(2)
Картинка
81’
Картинка
82’
Картинка
90+3’
“Любомир” СКЛАДИ КОМАНД “Діназ”
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Леванідов Владислав Владислав Леванідов 1
15 Андрій Марчук Марчук Андрій Картинка 49’ Банасевич Максим Максим Банасевич 95
28 Владислав Бобров Бобров Владислав (К) Картинка 81’ Ічанський Сергій Сергій Ічанський 5
3 Орхан Ібадов Ібадов Орхан Картинка 74’ Волошин Андрій Андрій Волошин 24
29 Дмитрій Мельничук Мельничук Дмитрій Картинка 56’ Корешков Валентин Валентин Корешков 9
11 Максим Павленко Павленко Максим Картинка 27’ Картинка 46’(2) (К) Петренко Денис Денис Петренко 14
20 Дмитро Жданов Жданов Дмитро Картинка 68’ Картинка 69’(п) Картинка 82’ Чепурненко Євгеній Євгеній Чепурненко 6
30 Сергій Шишкін Шишкін Сергій Картинка 70’ Картинка 32’ Бриженко Олексій Олексій Бриженко 81
13 Денис Бондар Бондар Денис Картинка 89’ Картинка 64’ Помазан Роман Роман Помазан 23
25 Ілля Терещенко Терещенко Ілля Картинка 67’ Картинка 46’ Малєй Юрій Юрій Малєй 77
2 Микита Комісар Комісар Микита Картинка 14’ Картинка 46’(3) Картинка 54’ Картинка 74’(2) Майборода Сергій Сергій Майборода 21
88 Микита Овчаров Овчаров Микита Котовий Антон Антон Котовий 13
6 Ілля Тимошенко Тимошенко Ілля Крупниченко Олексій Олексій Крупниченко 30
14 Вадим Надобенко Надобенко Вадим Картинка 74’ Картинка 90+3’ Ізотов Ярослав Ярослав Ізотов 97
71 Євгеній Ніколашин Ніколашин Євгеній Картинка 46’(3) Картинка 57’ Картинка 64’ Духота Богдан Богдан Духота 11
9 Артем Марченко Марченко Артем Картинка 82’ Саленко Роман Роман Саленко 18
7 Богдан Козій Козій Богдан Картинка 70’ Картинка 75’ Картинка 90+3’(п) Авдалян Тамаз Тамаз Авдалян 19
18 Андрій Юрченко Юрченко Андрій Картинка 89’ Старенький Сергій Сергій Старенький 27
10 Іоан Кравченко Кравченко Іоан Картинка 85’ Картинка 46’ Бафталовський Артем Артем Бафталовський 7
77 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 46’(2) Картинка 85’ Картинка 74’(2) Апанчук Олександр Олександр Апанчук 10
Крохмаль Володимир Володимир Крохмаль 8
Головний тренер: Головний тренер:
Лазоренко Вадим Миколайович Бондаренко Володимир Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору