ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Зоренко Ю.В.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
12 ТУР
06.10.2021 15:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
100
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Карпина І.В.
Перемога
“Перемога”
2:0
(1:0)
Реал Фарма
“Реал Фарма”
“Перемога”
“Реал Фарма”
transparent
transparent
transparent
transparent
17’
Картинка
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
30’
46’(2)
Картинка
59’
Картинка
72’
Картинка
74’
Картинка
76’
Картинка
87’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
62’
Картинка
63’
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
81’
Картинка
87’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Реал Фарма”
69 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Картинка 74’ Деркунський Тарас Тарас Деркунський 23
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Картинка 76’ Колесников Олексій Олексій Колесников 4
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Ратушняк Євгеній Євгеній Ратушняк 2
77 Герасіме Резесідзе Резесідзе Герасіме Картинка 63’ Абузраа Мохамед Яссін Мохамед Яссін Абузраа 22
27 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Картинка 35’ Картинка 46’(2) Онуфрак Денис Денис Онуфрак 27
25 Микола Ляшенко Ляшенко Микола Картинка 30’ Кошкін Микита Микита Кошкін 16
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 87’ Чоловський Володимир Володимир Чоловський 6
6 Владислав Краєв Краєв Владислав Картинка 90’ Картинка 62’ (К) Лиховидов Андрій Андрій Лиховидов 77
29 Богдан Литвяк Литвяк Богдан Картинка 17’ Картинка 46’ Вареник Андрій Андрій Вареник 14
7 Артем Радченко Радченко Артем Картинка 59’ Нудний Сергій Сергій Нудний 9
10 Антон Кіча Кіча Антон (К) Картинка 72’ Картинка 71’ Фабер Олександр Олександр Фабер 20
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім Стародубець Дмитро Дмитро Стародубець 12
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Картинка 46’(2) Картинка 30’ Ігуменов Микита Микита Ігуменов 11
39 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 46’ Картинка 74’ Плачков Дмитро Дмитро Плачков 99
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Картинка 72’ Картинка 62’ Картинка 81’ Опря Роман Роман Опря 19
17 Джаба Фхакадзе Фхакадзе Джаба Картинка 59’ Картинка 87’ Картинка 71’ Гранчар Вадим Вадим Гранчар 25
99 Родіон Сердюк Сердюк Родіон Зайчек Дмитро Дмитро Зайчек 3
32 БрайтДжон Есьен Есьен БрайтДжон Картинка 90’ Лиховидов Микола Микола Лиховидов 7
Головний тренер: Головний тренер:
Воробей Сергій Святославович Рязанцев Артем Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору