ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Хамходера О.О.
Асистент 1 Васильченко М.Д.
Асистент 2 Худяков О.В.
4-ий арбітр Очкуренко А.О.
12 ТУР
06.10.2021 15:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
500
Темп.
13 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Чернишов В.Б.
Скорук
“Скорук”
2:1
(0:1)
Вікторія
“Вікторія”
“Скорук”
“Вікторія”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
Картинка
33’
Картинка
40’
Картинка
44’
60’(2)
Картинка
62’
Картинка
67’
Картинка
75’
Картинка
87’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
64’
Картинка
70’
Картинка
78’
Картинка
80’
Картинка
90+1’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Вікторія”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Воробей Олександр Олександр Воробей 31
27 Владислав Клименко Клименко Владислав ,90+6’ Картинка (К) Чередніченко Ігор Ігор Чередніченко 13
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі Картинка 39’ Картинка 40’ Нелін Андрій Андрій Нелін 7
45 Назарій Шевченко Шевченко Назарій Картинка 62’ Ульянов Дмитро Дмитро Ульянов 15
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Картинка 33’ Цапій Юрій Юрій Цапій 21
5 Тарас Гевлич Гевлич Тарас Картинка 44’ Гранкін Дмитро Дмитро Гранкін 8
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 60’ Картинка 85’ Бровченко Юрій Юрій Бровченко 16
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 89’ Картинка 90’ Картинка 90+2’(п) Картинка 64’ Черніков Володимир Володимир Черніков 11
11 Артем Перебора Перебора Артем (К) Картинка 87’ Картинка 80’ Борисенко Іван Іван Борисенко 24
17 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 67’ Картинка 70’ Акімов Вячеслав Вячеслав Акімов 5
99 Микита Жуков Жуков Микита Картинка 60’(2) Картинка 78’ Шаврін Вадим Вадим Шаврін 17
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Зінченко Микола Микола Зінченко 1
31 Андрій Бобровський Бобровський Андрій Білий Василь Василь Білий 18
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир Картинка 90’ Зрібняк Владислав Владислав Зрібняк 23
44 Станіслав Бацман Бацман Станіслав Картинка 64’ Чеглов Максим Максим Чеглов 4
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 60’ Лозовий Євгеній Євгеній Лозовий 10
4 Дмитро Волков Волков Дмитро Картинка 70’ Картинка 90+1’ Аржанов Володимир Володимир Аржанов 19
22 Ігор Катеруша Катеруша Ігор Картинка 80’ Кузьмін Андрій Андрій Кузьмін 9
13 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 67’ Картинка 85’ Чернецький Олександр Олександр Чернецький 6
7 Ярослав Щербина Щербина Ярослав Картинка 62’
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 60’(2) Картинка 65’ Картинка 75’
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору