ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Романов В.М.
Асистент 1 Чос М.В.
Асистент 2 Чопілко Т.Г.
4-ий арбітр Садовий О.В.
12 ТУР
07.10.2021 13:15
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
500
Темп.
12 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Котенко Є.Ф.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:1
(1:0)
Металіст
“Металіст”
“Гірник-Спорт”
“Металіст”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
transparent
40’
Картинка
57’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
88’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
49’
Картинка
53’(2)
Картинка
57’
Картинка
59’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
90+4’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст”
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Рибка Олександр Олександр Рибка 23
19 Емін Сафіханов Сафіханов Емін Картинка 57’ Картинка 53’ Шопін Володимир Володимир Шопін 27
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим Горбунов Сергій Сергій Горбунов 20
3 Богдан Чуєв Чуєв Богдан Картинка 57’ Мизюк Олександр Олександр Мизюк 2
15 Денис Черниш Черниш Денис Порох Богдан Богдан Порох 31
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Матурін-Харріс Кадім Раймонд Кадім Раймонд Матурін-Харріс 30
8 Артем Мильченко Мильченко Артем Картинка 49’ Картинка 53’(2) Сарапій Едуард Едуард Сарапій 5
17 Олександр Кожевніков Кожевніков Олександр Картинка 90’ Картинка 63’ Танковський Вячеслав Вячеслав Танковський 29
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор (К) Картинка 35’ Картинка 88’ Картинка 46’ (К) Поступаленко Антон Антон Поступаленко 14
6 Артем Кулаковський Кулаковський Артем Картинка 40’ Картинка 65’ Картинка 59’ Підлепенець Євген Євген Підлепенець 12
21 Клебер Альвес Да Коста Жуніор Альвес Да Коста Жуніор Клебер Картинка 61’ Картинка 72’ Вієйра Кампос Пейшоту Матеус Матеус Вієйра Кампос Пейшоту 11
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Каневцев Данило Данило Каневцев 1
23 Андрій Кліщук Кліщук Андрій Федорів Віталій Віталій Федорів 24
77 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 88’ Картинка 53’ Картинка 69’ Романюк Юрій Юрій Романюк 47
20 Радіон Посєвкін Посєвкін Радіон Картинка 61’ Картинка 59’ Фомін Руслан Руслан Фомін 86
10 Руслан Паламар Паламар Руслан Картинка 65’ Картинка 59’ Картинка 63’ Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 6
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Картинка 90’ Картинка 46’ Ріаскос Валенсія Хосе Браян Хосе Браян Ріаскос Валенсія 94
16 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 53’(2) Картинка 90+4’ Демченко Єгор Єгор Демченко 17
11 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Банада Євген Євген Банада 44
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Кучер Олександр Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору