ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пасхал І.Ю.
Асистент 1 Козорезов Д.В.
Асистент 2 Марулін С.Ю.
4-ий арбітр Євтухов Д.Ю.
13 ТУР
10.10.2021 15:30
"Метеор" м. Дніпро
Гляд.
800
Темп.
15 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Беккер С.І.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
0:0
(0:0)
Кривбас
“Кривбас”
ГОЛИ
“ВПК-Агро”
“Кривбас”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
55’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
89’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
58’
Картинка
68’
Картинка
72’
Картинка
77’
Картинка
81’
Картинка
86’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Кривбас”
35 Костянтин Махновський Махновський Костянтин Сарнавський Богдан Богдан Сарнавський 23
21 Павло Пашаєв Пашаєв Павло Картинка 58’ Мостовий Андрій Андрій Мостовий 22
88 Дмитро Зозуля Зозуля Дмитро Картинка 89’ Семенов Дмитро Дмитро Семенов 50
27 Тимофій Сухар Сухар Тимофій (К) Заїменко Володимир Володимир Заїменко 3
5 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Фатєєв Дмитро Дмитро Фатєєв 20
29 Сергій Палюх Палюх Сергій (К) Картинка 65’ Картинка 77’ Гордієнко Артем Артем Гордієнко 4
6 Даніель Жуніо Де Жезус Насіменто Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо Картинка 72’ Картинка 81’ Татарков Микита Микита Татарков 11
39 Дмитро Льопа Льопа Дмитро Картинка 89’ Щедрий Артем Артем Щедрий 45
32 Вісенте Де Паула Мерседес Де Паула Мерседес Вісенте Картинка 72’ Гонсалвез Ногера де Соуза Вагнер Вагнер Гонсалвез Ногера де Соуза 30
8 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 55’ Картинка 90’ Картинка 68’ Картинка 86’ Хобленко Олексій Олексій Хобленко 9
11 Данило Колесник Колесник Данило Картинка 68’ Дебелко Роман Роман Дебелко 27
71 Віктор Бабічин Бабічин Віктор Льопка Роман Роман Льопка 41
70 Артем Дудік Дудік Артем Картинка 81’ Говедаріца Мілян Мілян Говедаріца 99
19 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 72’ Іліч Крістіан Крістіан Іліч 16
10 Іван Литвиненко Литвиненко Іван Картинка 89’ Картинка 86’ П'ятов Олександр Олександр П'ятов 5
77 Сергій Наполов Наполов Сергій Картинка 68’ Картинка 77’ Рябов В'ячеслав В'ячеслав Рябов 2
3 Роман Слива Слива Роман Горват Олександр Олександр Горват 18
4 Денис Тарадуда Тарадуда Денис Картинка 90’ Полонський Данило Данило Полонський 91
25 Дмитро Шевченко Шевченко Дмитро Гігашвілі Зураб Зураб Гігашвілі 24
28 Акакі Хубутія Хубутія Акакі Яровой Ігор Ігор Яровой 8
Маліновський Назар Назар Маліновський 17
Головний тренер: Головний тренер:
Грицай Олександр Анатолійович Бабич Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору