ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бакулін В.А.
Асистент 1 Брик М.М.
Асистент 2 Запоріжський А.А.
4-ий арбітр Скрипник М.О.
13 ТУР
10.10.2021 15:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
300
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Боклажко С.І.
Діназ
“Діназ”
3:0
(0:0)
Чайка
“Чайка”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Діназ”
“Чайка”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
35’
60’
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
68’
Картинка
72’
Картинка
78’
Картинка
84’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
63’(2)
Картинка
75’(2)
Картинка
82’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Чайка”
13 Антон Котовий Котовий Антон Міхєєв Дмитро Дмитро Міхєєв 70
95 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 35’ Василенко Станіслав Станіслав Василенко 13
5 Сергій Ічанський Ічанський Сергій Соловйов Андрій Андрій Соловйов 19
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Мосіюк Олександр Олександр Мосіюк 77
9 Валентин Корешков Корешков Валентин Малишкін Ілля Ілля Малишкін 2
14 Денис Петренко Петренко Денис (К) Картинка 78’ Потопальський Максим Максим Потопальський 74
6 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 63’(2) Сичевський Дмитрій Дмитрій Сичевський 44
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 84’ Картинка 75’ Русьян Сергій Сергій Русьян 22
7 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 67’ Картинка 72’ Картинка 75’(2) Лазарець Іван Іван Лазарець 99
23 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 60’ (К) Музиченко Антон Антон Музиченко 3
21 Сергій Майборода Майборода Сергій Картинка 63’ Картинка 82’ Довгий Олександр Олександр Довгий 6
1 Владислав Леванідов Леванідов Владислав Злотар Кирило Кирило Злотар 23
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Іванов Дмитро Дмитро Іванов 33
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Картинка 84’ Картинка 75’(2) Кузнєцов Андрій Андрій Кузнєцов 5
77 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 72’ Картинка 75’ Аракелян Артур Артур Аракелян 89
11 Богдан Духота Духота Богдан Погранічний Тимур Тимур Погранічний 10
10 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 63’ Картинка 68’ Шакун Дмитро Дмитро Шакун 55
19 Тамаз Авдалян Авдалян Тамаз Цебро Михайло Михайло Цебро 14
27 Сергій Старенький Старенький Сергій Картинка 60’ Картинка 84’ Мнишенко Ярослав Ярослав Мнишенко 17
18 Роман Саленко Саленко Роман Картинка 78’ Картинка 63’(2) Тименко Володимир Володимир Тименко 9
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир Клименко Владислав Владислав Клименко 36
Картинка 82’ Коваленко Кирило Кирило Коваленко 8
Головний тренер: Головний тренер:
Бондаренко Володимир Петрович Савчук Владислав Валерійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору