ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Гірс О.М.
4-ий арбітр Байдюк М.Ю.
13 ТУР
10.10.2021 15:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
1000
Темп.
14 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Денисюк В.М.
Буковина
“Буковина”
1:3
(0:0)
Лівий берег
“Лівий берег”
“Буковина”
“Лівий берег”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
8’
70’
Картинка
79’
Картинка
84’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
66’
Картинка
72’
Картинка
81’
Картинка
87’(2)
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Лівий берег”
55 Іван Пономаренко Пономаренко Іван Ситников Антон Антон Ситников 1
14 Олександр Логінов Логінов Олександр (К) Іщенко Микола Микола Іщенко 32
20 Роман Николишин Николишин Роман Курко Василь Василь Курко 95
10 Тарас Сивка Сивка Тарас Соколов Олег Олег Соколов 3
11 Василь Гакман Гакман Василь (К) Картинка 62’ Картинка 87’ Пінчук Тарас Тарас Пінчук 2
5 Владислав Клочан Клочан Владислав Картинка 90’ Співаков Андрій Андрій Співаков 14
87 Кен Елла Елла Кен Картинка 62’ Мочуляк Рєнат Рєнат Мочуляк 18
27 Владислав Волинець Волинець Владислав Картинка 79’ Картинка 72’ Картинка 87’(2) Старгородський Артем Артем Старгородський 11
7 Кєвін Чінеду Дуруеке Дуруеке Кєвін Чінеду Картинка 70’ Картинка 8’ Картинка 66’ Морозенко Євген Євген Морозенко 77
9 Артур Орнат Орнат Артур Картинка 5’ Картинка 84’ Картинка 81’ Петренко Іван Іван Петренко 28
77 Василь Палагнюк Палагнюк Василь Картинка 58’ Акименко Олександр Олександр Акименко 21
71 Ігор Фіяло Фіяло Ігор Проценко Ярослав Ярослав Проценко 23
23 Володимир Столяр Столяр Володимир Картинка 79’ Картинка 87’ Воронін Сергій Сергій Воронін 5
19 Фаді Салбак Салбак Фаді Картинка 84’ Картинка 90’ Карамушка Олег Олег Карамушка 29
8 Денис Рябий Рябий Денис Картинка 87’(2) Рожко Дмитро Дмитро Рожко 6
6 Артем Рябий Рябий Артем Картинка 66’ Ксьонз Павло Павло Ксьонз 7
98 Денис Почернін Почернін Денис Картинка 90’ Картинка 58’ Картинка 85’ Гуськов Олександр Олександр Гуськов 9
22 Юрій Пилипчук Пилипчук Юрій Картинка 62’ Коваль Володимир Володимир Коваль 10
73 Артем Нижник Нижник Артем
3 Емре Мануіла Мануіла Емре
17 Володимир Лук'янченко Лук'янченко Володимир Картинка 70’
88 Артем Дмитрієв Дмитрієв Артем
15 Максим Беслюбняк Беслюбняк Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Коваленко Євген Володимирович Бузнік Анатолій Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору